Atrament ekosolwentowy INKSYSTEM Magenta 1000 ml Korea Południowa

tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz ...

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Do czego moze byc wykorzystany ten atrament?

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM Magenta 1000ml, jest prudukuwany w Koreje Poludniawej, moze sie wykorzystac do reklamy zewnitrzeniej, mozna takoz korzystac ich dla dekory pomieszczen!

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM Magenta moze wyprodukowac wydruki na materiach rorznych gatunkow i na 100% pasuje takich do drukarek : Muton, Epson, Creon, Mimari, Arizona, Granjet V3, Xljet, Salsa Ultra, Rex-62, UltraVU, PressVU, Lammiless.

Atrament zdaten rozrzarzyclic game kolorow, bez problem rozrzyza „cierzkie” kolory i utwarza wysoki poziom przyczepnosci; sie zbrzega dlugy czas(nigdy nie wysycha), dzieki temu, Panstwo moze sie nie martwic o tym, ze trzeba znowu biec za nowymi atramentami.

Przy unikalnych skladnikach fardy atramnet-magenta, nie tworzy osad podczas przychowywania, nigdy sie nie zapali i sa nie toksyczne dla drogi oddechowej.

Tutaj nadaje sie gwarancija na stabilny wydruk ponad 3 lata.

Dla czyszczenia glowicy drukujancaj drukarek i lakierow UV dodaje sie specialny plyn.

Jerzeli Panstwo zachce zakupic na sume wiecej niz 200 zl, to dostawe bedzie gratis!

Tutaj gwarantuja sie dostawe nie tylko po Warszawie, nat ternenie regionow i miast calej Polski!

Panstwo zmoze wzac kroetkostorkowy kredyt!

Wiec, prosimy sie zwracac do konsultantow naszego sklepu internetowego CISS INKSYSTEM , ktore pomoga wybrac potrzebny Panstwu towar!

 

 

Atrament Ekosolvetnye - tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz.
Atramenty rozszerzyliśmy gamę kolorów, co pozwala odtworzyć nawet najbardziej "trudnych" kolorów i dobrej przyczepności i może produkować wydruki na szerokiej gamie materiałów. Plotery są zaprojektowane specjalnie do drukarek Epson, Mutoh, Mimaki, Roland, Arizona, Creon, Fresco, Salsa Ultima, GrandJet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UlatraVu, PressVU i jego właściwości fizyczne i chemiczne z INKSYSTEM atrament nie wydajność oryginału.
Ze względu na unikalny skład farby niepalne, nie tworzą osad podczas przechowywania i nietoksyczne przez drogi oddechowe. Zagwarantować stabilność wydruków do środowiska zewnętrznego jest co najmniej 3 lata.
Zaawansowane płyn do czyszczenia dostarczany jest do głowicy i lakierów UV.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj