Atrament ekosolwentowy INKSYSTEM Light Magenta 1000 ml Korea Południowa

tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz ...

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM light-magenta 1000ml, jest prudukuwany w Koreje Poludniawej,dzieki nowemu skladu farby, jej mozna korzystac dla wudruku reklam zewnietrznych ta przykaszac pomiszeczenia!

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM Light Magenta korzysta sie dla druku na takich drukarkach: Mimari, Creon ,Epson, PressVU, Muton, Arizona, Salsa Ultra,Xljet, Lammiless, UltraVU, Rex-62, Granjet V3.

Atrament ecosolwentowy-light-magenta zdaten tworzyc wydruki z najbardziej „trudnych” kolorow ta wysokiego poziomu przyczepnosci;robi wydruki na wszysckich mozliwych materialach.

Efectu „niezapalienia”atrament ecosolwenowy osaga dzieki unikalnym naturalnym skladnikam, oni takoz nie utwarzaja osadu (jesli dlugy czas nie korzystac ich dla druku), nie toksyczne i nie szkodza srodowisku ta nie szkodliwe dla pliuc ta drog oddechowych Panstwa; sklad farb pozwala tez korzystac ich i dla robjenia dekoracji u przeszkolach,szkolach ta u pokojach dziecincych w mieszkaniach.

Conajmniej 3 lata mozna robic wydruki i zapomnic pro czesta zmiane tuszu!

plyn do czyszczenia glowicy dyszczy drukarek od lakierow UV, juz nie trzeba kupowac-on dodatkowo wchodzi do kompletu.

Jesli zrobic zakupy towaru na sume ponad 200 zl, to dostawe bedzie gratis!

Dostawe mozna zamowic w Warszawie, i po calej Polski!

My nadajemy posluge kredytu na krotky czas!

Dla druku bez przerw i wiekszej jakosci wydrukow za mniecze korzty, Panstwo moze sie zwrocic na strone sklepu internetowego CISS INKSYSTEM i nasze operatorzy poradza potrzebny towar!

 

 

Atrament Ekosolvetnye - tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz.
Atramenty rozszerzyliśmy gamę kolorów, co pozwala odtworzyć nawet najbardziej "trudnych" kolorów i dobrej przyczepności i może produkować wydruki na szerokiej gamie materiałów. Plotery są zaprojektowane specjalnie do drukarek Epson, Mutoh, Mimaki, Roland, Arizona, Creon, Fresco, Salsa Ultima, GrandJet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UlatraVu, PressVU i jego właściwości fizyczne i chemiczne z INKSYSTEM atrament nie wydajność oryginału.
Ze względu na unikalny skład farby niepalne, nie tworzą osad podczas przechowywania i nietoksyczne przez drogi oddechowe. Zagwarantować stabilność wydruków do środowiska zewnętrznego jest co najmniej 3 lata.
Zaawansowane płyn do czyszczenia dostarczany jest do głowicy i lakierów UV.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj