Atrament ekosolwentowy INKSYSTEM Light Cyan 1000 ml Korea Południowa

tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz ...

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM cyan-light 1000ml, producent - Koreja Poludniowa, dzieki swojej uniwersalnosci w korzystaniu, moze dla dekory ta reklamy nazewnosc tak i dla ozdoby pomieszczen w srodku!

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM Cyan Light drukuje na materialach szyrokiego diapazonu i jest na 100% kampatybilny z drukarkami formatow : Mimari, Creon, Arizona, Epson ,Salsa Ultra, Granjet V3, Xljet, Mimari ,Rex-62, UltraVU, PressVU, Lammiless.

Atrament rozrzerza najbardziej „trudne” kolory ta pozwala im osagnuc wysokiego poziomu przyczepnosci.

dzieki naturalnym i unikalnym skladnikam farby, on nie moze sie zapalic, nie moze unwarzac osadow,jesli dluzczy czas nie korzystac jego dla wydruku (taka wlastiwosc farby pozwala dluzczy czas chronic jej i korzystac jak nowa przy ptrzebie), nie ma w sobie czastek toksycznych, dzieki temu jest biezpieczny dla bliuc i drog oddechowych Panstwa.

Co dytyczy srodowiska zewnwtrznego, nadaje sie gwarancjia conajmniej 3 lata stabilnego wydruku.

Dla czyszczenia glowicy dyszczu drukarek i lakierow UV w komplet wchodzi specialny plyn.

Jesli Panstwo pozwoli sobie zakupic towar na sume wiecej za 200 zl, to dostawa-gratis!

Dostawe dziala na terenie calej Polski, a takoz i w Warszawie!

U nas mozna wzac krotkoterminowe porzyczenia!

Jerzeli Panstwo chce miec cudowny druk ta bez przerw i wydac za to conajmiej korztow, to Panstwo dobrze wtrafilo-nasze menadgery prokonsultuja was po wszysckim interesujancym pytanniam!

 

 

 

Atrament Ekosolvetnye - tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz.
Atramenty rozszerzyliśmy gamę kolorów, co pozwala odtworzyć nawet najbardziej "trudnych" kolorów i dobrej przyczepności i może produkować wydruki na szerokiej gamie materiałów. Plotery są zaprojektowane specjalnie do drukarek Epson, Mutoh, Mimaki, Roland, Arizona, Creon, Fresco, Salsa Ultima, GrandJet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UlatraVu, PressVU i jego właściwości fizyczne i chemiczne z INKSYSTEM atrament nie wydajność oryginału.
Ze względu na unikalny skład farby niepalne, nie tworzą osad podczas przechowywania i nietoksyczne przez drogi oddechowe. Zagwarantować stabilność wydruków do środowiska zewnętrznego jest co najmniej 3 lata.
Zaawansowane płyn do czyszczenia dostarczany jest do głowicy i lakierów UV.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj