Atrament ekosolwentowy INKSYSTEM Cyan 1000 ml Korea Południowa

tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz ...

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego potrzebny ten atrament?

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM cyan 1000ml, jest prudukuwany w Koreje Poludniawej, moze sie wykorzystac do reklamy zewnitrzenej tak dla dekoracji w srodku pomieszczen!

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM Cyan mozna korzystac wydruku na materialach kazdego gatunku;dany atrament mozna zaliczyc do uniwersalnych, ktory bez problem sie zasiaja do takich drukarek: Muton, Epson Mimari, Arizona, Salsa Ultra, Xljet,Lammiless, Creon, UltraVU, Rex-62, PressVU, Granjet V3.

Atrament zdaten rozrzerzyc najbardziej „trudne” kolory ta moze otwarzac kolory wysokiego poziomu przyczepnosci.

Unklany sklad fardy atramnetu-Cyan nie pozwola jemu sie zapalic, nie utwarza osadu jesli dlugo nie korzystac jego dla wydrukow, farba nie zawiera w sobie toksycznych czastek i nie jest szkodliwa dla drogi oddechowej ta pliuc Panstwa.

Conajmniej 3 lata nadaje sie gwaranowany wydruk do srodowiska sewnietrznego .

Do czyszczenia lakierow UV i glowicy dyszczu drukarek dodaje sie specialny plyn do kompletu(nie trzeba kupowac pootdielnosci).

Jesli suma zakupu towaru przewysza 200 zl, to ddostawa bedzie gratis!

W Warszawie i nq terenie innych regionow , i miast nie bedzie problem z dostawa!

Tutaj Panstwo bez problem moze sobie wzac kredytt na krotky czas!

Kto chce miec wydruk bez przerw i wydac za to mnieszy pirnrdzy mnieszym, to moze sie pryjednac do storny naszego sklepu internetowego i poszukac sobie towar do wyboru, f nasze pracowniki z radosciu pomoga z tym wyborem!

 

 

 

 

Atrament Ekosolvetnye - tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz.
Atramenty rozszerzyliśmy gamę kolorów, co pozwala odtworzyć nawet najbardziej "trudnych" kolorów i dobrej przyczepności i może produkować wydruki na szerokiej gamie materiałów. Plotery są zaprojektowane specjalnie do drukarek Epson, Mutoh, Mimaki, Roland, Arizona, Creon, Fresco, Salsa Ultima, GrandJet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UlatraVu, PressVU i jego właściwości fizyczne i chemiczne z INKSYSTEM atrament nie wydajność oryginału.
Ze względu na unikalny skład farby niepalne, nie tworzą osad podczas przechowywania i nietoksyczne przez drogi oddechowe. Zagwarantować stabilność wydruków do środowiska zewnętrznego jest co najmniej 3 lata.
Zaawansowane płyn do czyszczenia dostarczany jest do głowicy i lakierów UV.Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj