Atrament ekosolwentowy INKSYSTEM Black 1000 ml Korea Południowa

tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz ...

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dlaczego wlasnie ten atrament?

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM black 1000ml, dzieki nizkiej zawartosci rozpuszczalnikow moze byc wykorzystany jak nazewnosc tak i wnetrz!

Atrament ecosolwentowy INKSYSTEM Black 1000ml zdaten produkowac wydruki na szerokiej gamie materialow i bez problem sie zasila do drukarek takych formatow: Arizona, Muton Epson, Mimari, Creon, Salsa Ultra, Granjet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UltraVU, PressVU.

Dany atrament dobrze moze rozczerzylic game kolorow, co pozwala tworzyc najbardziej „trudnych” kolorow i dobrzej przyczepnosci ta moze produkowac na szerokiej gamie materillow.

Przy unikalnych skladnikach fardy atramnet czarnego koloru, nigdy nie zapali, nie tworze osad podczas przychowywania, i sa nie toksyczne dla drogi oddechowej.

Stabilnosc wydruku do srodowiska zewnwtrznego jest gwarantowana conajmniej na 3 lata.

Tutaj sie dodaje specialny plyn do czyszczenia glowicy i lakierow UV.

Jesli Panstwo zrobie zakupy na sume ponad 200 zl, to dostawa bedzie gratis!

Dostawe sie gwarantuja nie tylko w Warszawie, i po regionach , i miastach calej Polski!

Bez probliem przejmujemy krotkoteminowe kredyty!

Wiec, jesli Panstwo chce wiecej drukowac bez przerw z mnieszym kosztem dla Ciebie, to sie moze zwrocis do naszychmenadgerow, ktore z zadowoleniam pomoga z wyborem towaru!

 

 

Atrament Ekosolvetnye - tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz.
Atramenty rozszerzyliśmy gamę kolorów, co pozwala odtworzyć nawet najbardziej "trudnych" kolorów i dobrej przyczepności i może produkować wydruki na szerokiej gamie materiałów. Plotery są zaprojektowane specjalnie do drukarek Epson, Mutoh, Mimaki, Roland, Arizona, Creon, Fresco, Salsa Ultima, GrandJet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UlatraVu, PressVU i jego właściwości fizyczne i chemiczne z INKSYSTEM atrament nie wydajność oryginału.
Ze względu na unikalny skład farby niepalne, nie tworzą osad podczas przechowywania i nietoksyczne przez drogi oddechowe. Zagwarantować stabilność wydruków do środowiska zewnętrznego jest co najmniej 3 lata.
Zaawansowane płyn do czyszczenia dostarczany jest do głowicy i lakierów UV.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj