Komplet atramentów ekzolwentnych INKSYSTEM 1000 ml 6 kolorów

Komplet atramentów ekzolwentnych zawiera 6 pojemników z atramentami, kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, pojemność pojemników – 1000 ml.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Do czego sie korzysta wlasnie ten atrament?

Komlet atramentow ecosowentowych INKSYSTEM,rozliczony na 6 kolorow, jest universalnymi: ich mozna korzystac dla wydruku dekoracji wnetrz,ta nazewnosci!

Dany komplet atramentow ecosolwentowych zawiera 6 pojemnikow z atramentami, kolory: Cyan, Magenta, Yellow , Black, Lifht Cyan, Light Magenta, pojemnosca pojemnikow-1000ml. Take komplet jest uniwerslany u wykorzystaniu: dane atramenty dobrze rozczerzylismy game kolorow, co pozwala tworzyc najbardziej „trudnych” kolorow i dobrzej przyczepnosci ta moze produkowac na szerokiej gamie materillow. Atramenty eczoweltny maga sie zasilac do takych drukarek: Epson, Muton, Mimari, Creon, Arizon, Salsa Ultra, Granjet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UltraVU, PressVU.

Przy unikalnych skladnikach fardy oni sie nigdy nie zapala, nie tworza osaduprzy dlugim nie korzystaniu, i sa nie toksyczne.

Gwarantowana stabilnosc wydruku jest conajmniej 3 lata.

Do komletu sie dodaje plyn do czyszczenia lakierow UV i glowicy.

Dostawe sa gratis przy zakupu ponad 200 zl!

Dostawe sie gwarantuja nie tylko na terenie calej Polski, a w Warszawie!

Witaja sie kredyty na krotky czas!

Wiec, jesli Panstwo chce drukowac z mnieszym kosztem dla Ciebie, to sie moze zwrocis do naszych konsultantow, ktore poradza potrzebny Panstwu towar!

 

 

Atrament Ekosolvetnye - tej farby o niskiej zawartości rozpuszczalników, które mogą być wykorzystane do reklamy zewnętrznej, do użytku wewnątrz pomieszczeń i dekoracji wnętrz.
Atramenty rozszerzyliśmy gamę kolorów, co pozwala odtworzyć nawet najbardziej "trudnych" kolorów i dobrej przyczepności i może produkować wydruki na szerokiej gamie materiałów. Plotery są zaprojektowane specjalnie do drukarek Epson, Mutoh, Mimaki, Roland, Arizona, Creon, Fresco, Salsa Ultima, GrandJet V3, Xljet, Rex-62, Lammiless, UlatraVu, PressVU i jego właściwości fizyczne i chemiczne z INKSYSTEM atrament nie wydajność oryginału.
Ze względu na unikalny skład farby niepalne, nie tworzą osad podczas przechowywania i nietoksyczne przez drogi oddechowe. Zagwarantować stabilność wydruków do środowiska zewnętrznego jest co najmniej 3 lata.
Zaawansowane płyn do czyszczenia dostarczany jest do głowicy i lakierów UV.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj