Atrament eko-sublimacyjny

Atrament eko-sublimacyjny

Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez wydrukowanych tekstów i obrazów kolorowych, które są wszędzie wokół nas. Teksty są zródłem i nosicielem informacji, pomocnikiem w szkoleniu, reklamą. Eco-sublimacyjny atrament (eko-solwentowy) jest przeznaczony do zastosowania w reklamie zewnętrznej. Plakaty, szyldy, tablice reklamowe, wydrukowane za pomocą farb eko-solwentowych, będą niesamowicie wyglądały w każdych warunkach pogodowych. Odporny na działanie czynników zewnętrznych, ten rodzaj farby stał się bardzo popularny wśród reklamodawców i projektantów.

Atrament wyróżnia się dobrą przyczepnością i może być stosowany w różnych rodzajach drukarek. Idealne rozwiązanie do druku wielkoformatowego – eko-solwentowy atrament, który pozwala na otrzymanie wysokiej jakości wydruków kolorowych.

Eco-sublimacyjny atrament InksystemW skład tego atramentu wchodzi niewielka ilość rozpuszczalnika, dzięki czemu możemy drukować niesamowicie żywe obrazy. Jednym z głównych celów tego atramentu jest przeniesienie maksymalnej liczby kolorów, co jak najbardziej odpowiada wymaganiom klientów. Dzięki obecności substancji, agresywnych do powierchni drukujących, pojawiła się możliwość drukowania na plastiku, folii polimerowej i innych nosicielach, które podlegają reakcji z rozpuszczalnikami i płynami zawierającymi alkohol.

Atramenty solwentowe mają optymalne właściwości do użytku zewnętrznego – wysoki poziom odporności na warunki pogodowe, promieniowanie UV i niewysoki koszt czyni je niezastępionymi do tych celów. Ale one również mają jedną wadę – nieprzyjemny zapach i wysoką toksyczność, w związku z czym atramenty nadają się tylko i wyłącznie do użytku zewnętrznego. Atramenty eko-solwentowe – to nowoczesne atramenty o ulepszonej formule. Mając takie same właściwości jak i solwentowe, one posiadają również jedną podstawową zaletę – są pozbawione nierzyjemnego zapachu i znacznie mniej toksyczne. Tego typu atramenty mogą być stosowane z wieloma niedrogimi materiałami, one nie potrzebują specjalnego pokrycia lub wstępnej obróbki powierzchni i naniesienia warstwy ochronnej. Eko-solwentowe atramenty od INKSYSTEM maja wysoki poziom przyczepności do powierzchni, dzięki czemu mogą być stosowane do różnych materiałów.

Nieco o atramentach solwentowych

Głównym składnikiem tego rodzaju atramentów jest rozpuszczalnik, który jest mieszanką lekkich węgłowodorów, uwalniających się z ropy naftowej i surowca węglowego i faktycznie jest rozpuszczalnikiem organicznym. Atramenty solwentowe wyróżniają się w zależności od składu surowców, procentu zawartości rozpuszczalników i innych kryteriów.

Podstawowe rodzaje atramentów solwentowych obejmują:

  • Atramenty twardo-solwentowe (Hard Solvent inks), które wyróżniają sie wysoką zawartością rozpuszczalnika jako barwnika, co prowadzi do dość intensywnego zapachu podczas eksploatacji. Zazwyczaj te farby są toksyczne i nie są wykorzystywane do zastosowań wewnętrznych.
  • Atramenty light-solwentowe lub mild-solwentowe (Light/Mild Solvent inks). Posiada mniejszą zawartość rozpuszczalnika i ma mniej-więcej tolerowany zapach podczas drukowania i eksploatacji gotowych odbitek.
  • Eko-solwentowe atramenty (Eco-Solvent inks) to najbardziej popularne i szeroko rozpowszechnione atramenty tego typu. One zawierają minimum organicznego rozpuszczalnika i sa aktywnie używane przez poligrafików i projektantów w produkcji reklamy zewnętrznej.

Eko-sublimacyjne atramenty pozwalają na naniesienie obrazu na folię, plandeki z tworzywa sztucznego, przenosząc przy tym całą gamę kolorów i odcieni. Zasada działania jest taka, że rozpuszczalnik wchodzi w reakcję z górną warstwą powierchni nosiciela i rozpuszcza go, w wyniku czego cząstki pigmentu wnikają w strukturę materiału. Stosowanie eko-sublimacyjnych atramentów jest mozliwe tylko w drukarkach z piezoelektryczną technologią druku. Do tego celu doskonale się nadaje większość drukarek Epson, podstawą układu drukującego których jest głowica MicroPiezo. Doskonała jakość druku szerokoformatowego, trwałe wydruki – to wszystko jest możliwe z atramentami od INKSYSTEM, lidera w dziedzinie materiałów eksploatacyjnych.

Eko-sublimacyjne atramenty – najlepsze rozwiązanie dla reklamy zewnętrznej

Możliwości tego rodzaju atramentów są naprawdę imponujące. Wydrukowane produkty promocyjne będą miały wysoką jakość fotograficzną. Druk jest niedrogi, a otrzymywane odbitki są odporne na agresywne środowisko. Podstawowym składnikiem atramentów jest rozpuszczalnik i barwniki sublimacyjne, które są praktycznie nierozpuszczalne i mniej podatne na uszkodzenia niż konwencjonalne barwniki na bazie wody. Rozpuszczalnik stosowany do wytwarzania danych atramentów jest na bazie olejów mineralnych, i jest znacznie mniej toksyczny i niebezpieczny dla zdrowia.

Firma INKSYSTEM gwarantuje najwyższą jakość atramentów eko-solwentowych i komfortowy proces drukowania. Oprócz jasnych kolorowych zdjęć, otrzymasz dodatkową opiekę nad swoim urządzeniem drukującym. Nasze atramenty są zabezpieczone przez wysychaniem i zapewniają ochronę głowicy drukującej. W wyniku otrzymujemy stabilną i niezawodną pracę urządzenia przez długi okres czasu.

Twoja reklama - nasza jakość

Przy produkcji reklamy zewnętrznej ważnym momentem jest jej rozmieszczenie, ponieważ zmienna pogoda często wprowadza korektę, nie oszczędzając ani kolorów, ani obrazów. Aby Twoja reklama pozostała atrakcyjną przy każdych warunkach pogodowych - w śnieg, w deszcz, pod palącymi promieniami słońca i na ekstremalnym zimnie, należy używać tylko wysokiej jakości atramentów od sprawdzonych producentów. Na naszej stronie internetowej możesz nabyć eko-solwentowe atramenty i inne materiały eksploatacyjne najwyższej jakości.

Eko-solwentowe atramenty Inksystem

Atramenty te często są stosowane do tworzenia obrazów, które są wykorzystywane w projektowaniu wnętrz. Piękny, kolorowy obraz może ozdobić każde pomieszczenie.

Podstawowe zalety atramentów od firmy INKSYSTEM:

  • Gwarantowana wysoka jakośc atramentów;
  • Wysoki stopień adhezji (przyczepności do powierzchni);
  • 100%-a kompatybilność z drukarką lub MFP;
  • Szeroka gama kolorów;
  • Najlepszy stosunek ceny do jakości.

Firma INKSYSTEM gwarantuje wysoką jakość swojej produkcji. Materiały eksploatacyjne do druku atramentowego są produkowane przez wykwalifikowanych specjalistów na nowoczesnym sprzęcie w Korei Południowej. Wszystkie produkty przechodzą kilka etapów kontroli jakości. W naszym sklepie internetowym możesz nabyć eko-sublimacyjne atramenty w cenie producenta. Oprócz doskonałych, trwałych odbitek otrzymasz dodatkowo opiekę nad swoim urządzeniem drukującym. Dzięki unikalnemu składowi atramenty nie wysychają nawet kiedy nie są używane, do trzech miesięcy, i chronią głowicę drukującą urządzenia.

Eko-solwentowe atramenty są całkowicie kompatybilne z kartridżami wielokrotnego użytku i systemem stałego zasilania atramentem. Z CISS można otrzymać mozliwość zmniejsznia kosztów drukowania do 30-40 razy i eliminować problem, związany z nabyciem nowych pojemników dla atramentu. System stałego zasilania atramentem zapewnia niezawodne i stabilne drukowanie, które może trwać w nieskończoność.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, w tym różnego rodzaju atramenty do każdego typu drukowania. Wybieraj to, czego potrzebujesz i miej przyjemność z drukowania. Atrament fotograficzny od INKSYSTEM – gwarancja wysokiej jakości stabilnego drukowania na długi czas.

Ekosolwentowe atrament do drukarki atramentowej

Ekosolwentowe stosuje się do druku reklamy zewnętrznej. Farba zawarte w tym rozdziale, jest minimalna ilość rozpuszczalnika. Ze względu na to, solwentowe atrament pozwala na zapisanie obrazu z oszałamiającą barwą. Za pomocą tego rodzaju farby można przesłać znacznie więcej kolorów niż innymi. Odcienie samej wychodzą niezwykle pracowite. Jeszcze jedna ważna cecha ekosolwentowe atramentu - wysoki współczynnik przyczepności, to znaczy, sprzęgła z powierzchnią. Jest to istotna właściwość pozwala na pracę z różnymi przewoźnikami.

Tusze solwentowe pomagają tworzyć kolorowe nadruki na różnych materiałach, zapewniając przy tym niezwykłą trwałość. Plakaty, reprodukcje, billboardy, wydrukowane na Ekosolwentowe atramencie, trwałe i uderzające jest odporne na wpływy zewnętrzne. Jest to bardzo ważne, ponieważ reklama zewnętrzna powinna przyciągać nabywców i w deszczu i śniegu, i palące słońce, i w mgle. Tusze solwentowe stosuje się również do tworzenia grafiki, które są wykorzystywane w dekoracji wnętrz. Reprodukcje znanych obrazów, fotografia tapeta - to też cieszy się doskonałą barwą i trwałością. Kup ekosolwentowe możesz tutaj, na naszej stronie internetowej.

Jakość Ekosolwentowe atramentu gwarantowane. Ten typ farby nadaje się praktycznie każdy modeli drukarek atramentowych urządzeń drukujących, dostępnych na rynku druku. Tusze solwentowe zapewniają nie tylko nasycone odcienie i trwałość druków. Farba zawarte na tej stronie, dba o stabilnej i niezawodnej pracy urządzenia drukującego. Eco-solwentowe atrament dbają o trwałości nie tylko grafiki, ale i drukarki użytkownika. Unikalna formuła eco-solwentowego atramentu nie pozwoli głowicy drukującej zbankrutować, nawet jeśli urządzenie drukujące będzie bezczynny, bez pracy, w ciągu 3-ch miesięcy.

Ekosolwentowe produkowane są w nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie warunkach w fabryce w Korei Południowej. Produkty przechodzi kilka etapów głębokiej kontroli jakości. Firma INKSYSTEM udziela gwarancji na tusze solwentowe na okres do 1 roku. Wszystko to gwarantuje niezawodną pracę drukarki, jakości i trwałe wydruki. Tak samo zalecamy zapoznanie się z wiele jednorazowych wkładami dla klientów indywidualnych, oryginalnych wkładów i fotki papierem.

Zakupić tusze solwentowe mogą agencje reklamowe, do ciemni, markowe organizacji i wiele innych. Wybierz odpowiedni dobór zestawu można w tym dziale. Kup ekosolwentowe można nie tylko w zestawach, ale i w poszczególnych bankach. Każdy może wybrać dokładnie taki produkt, który jest idealnym miejscem jego wymagania. Zakupić tusze solwentowe korzystając z naszej strony internetowej jest bardzo proste. W tym celu należy nacisnąć przycisk "kup" obok wybranego zestawu Ekosolwentowe atramentu i wypełnij wyświetlony formularz. Formę płatności i wysyłki wybieracie Państwo sami. Jeśli wolisz zakupy w tradycyjnych sklepach, to można zakupić tusze solwentowe u lokalnych dealerów firmy INKSYSTEM.Na naszej stronie możecie Państwo także znaleźć:

Spełniamy dostawę do miast: Warszawa, Poznań, Katowice, Toruń, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Zabrze, Bytom, Olsztyn, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Wałbrzych, Włocławek, Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój oraz do mniejszych miejscowości.

Sortuj:
  • według nazwy
  • według ceny
Widok:

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj