Artykuły
  • Czy naprawdę Epson troszczy się o nas? Nie tak dawno temu firma Epson rozpoczęła produkcję drukarek Ink Tak z powiększonym pojemnikiem dla atramentu. Brzmi obiecująco i chcę się powiedzieć coś w stylu: "Chcę to juz teraz". Lecz tę drukarkę będzie trudno dostać, i teraz wyjaśnimy dlaczego.
  • Matrycowe tickery dla Twittera W ten czas jak Twitter w mgnieniu oka zyskuje popularność, ci, którzy mają obsesję na punkcie technologii tworzą urządzenia dla sprawdzania oraz wydruku tweetów. Takie urządzenie jest modyfikacją starej igłowej drukarki, przekształconej w "twitdrukarkę".
  • Latające dziecko Bardzo często można znaleźć entuzjastycznych rodziców, którzy non-stop fotografują swoje dzieci, ale czasami wyniki fotosesji są szokujące, zwłąszcza, jeśli nie widzieliśmy samego procesu fotografowania.
Profile ICC

Instalacja profili ICC CISS INKSYSTEM


 

     Każdy użytkownik stykał się z problemem kiedy wydruk na papierze wydaje się ciemniejszy, albo ma zbyt dużo zielonego bądź czerwonego koloru rzy użyciu nieoryginalnych materiałów. Jednak jeżeli Państwo korzystacie z atramentu i papieru fotograficznego INKSYSTEM, możecie Państwo pobrać i zainstalować ICC profile, które znacznie polepszą odwzorowanie kolorów wydrukowanego obrazu (plik ściągamy na swój komputer a następnie go instalujemy klikając prawym klawiszem na pliku i wybierając opcje "instaluj profil".).
Budowa profilu barwnego

Uwaga!
   W serwisie internetowym możecie Państwo obejrzeć tylko przykłady profili barwnych. Idywidualnego profilu możecie Państwo zamówić w dziale obsługi sklepu, w którym dokonaliście Państwo zakupu urządzenia drukującego. Należy wydrukować target na docelowej drukarce uzgodnie z podanym przepisem.
   Po wydruku targetu należy przekazać go do punktu zakupu wraz z wypełnionym wnioskiem o zamówienie. Na podstawie odesłanego do nas wydruku wykonujemy indywidualnymy profil ICC i przesyłamy go e-mailem.
  Pobrać instrukcję instalowania ICC profilu (.doc)ICC profile barwne do Epson z wykorzystaniem atramentu i papieru fotograficznego INKSYSTEM:


EPSON 1400  pobrać (.icc)

EPSON C110  pobrać (.icc)

EPSON C63  pobrać (.icc)

EPSON CX4300  pobrać (.icc)

EPSON CX7300  pobrać (.icc)

EPSON R1900  pobrać (.icc)

EPSON R270  pobrać (.icc)

EPSON R2880  pobrać (.icc)

EPSON R290  pobrać (.icc)

EPSON R295  pobrać (.icc)

EPSON RX610  pobrać (.icc)

EPSON T26  pobrać (.icc)

EPSON T50  pobrać (.icc)

EPSON TX200  pobrać (.icc)

EPSON TX400  pobrać (.icc)

EPSON TX650  pobrać (.icc)

EPSON TX700W  pobrać (.icc)

EPSON TX800FW  pobrać (.icc)


ICC profile barwne do Canon z wykorzystaniem atramentu i papieru fotograficznego INKSYSTEM:


Canon iP4300  pobrać (.icc)

Canon iP4500  pobrać (.icc)


ICC profile barwne do HP z wykorzystaniem atramentu i papieru fotograficznego INKSYSTEM:


HP Photosmart 7463D  pobrać (.icc)


ICC profile barwne do Brother z wykorzystaniem atramentu i papieru fotograficznego INKSYSTEM:


Brother 135C  pobrać (.icc)Jeżeli nie będziecie Państwo zadowoleni wynikami instalacji ICC profilu albo chcecie zamówić ICC profil do innego nośnika, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mailowym icc@inksystem.biz bądź zadanie interesującego Państwa pytania na naszym forum o CISS.