System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 2210

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa system

W przekazywaniu farby do drukarki potrzebne są cienkie wężyki, które transmitują atrament do wkładów. Aparat jest hermetyczny co przede wszystkim jest istotnym dla odbywania się procesu druku, ale również hermetyzacja jest niezawodna w razie przewrócenia się narzędzia.

Wygląd urządzenia

Kształt CISS do HP 2210 nie należy bardzo przyciągających oko, ale w tym przypadku wygląd wcale nie jest istotny, gdyż liczy się jakość i wielofunkcyjność. Aparat bardzo drobny i nie zajmie zbyt dużo miejsca. Towar składa się z trzech małych części: zbiorników na atrament, rurek i kartridże.

Zalety

Najważniejszą zaletą o której musimy powiedzieć jest duża ekonomia. Zmożesz zaoszczędzić potężne sumy złotóweczek. Ekonomia również odbije się na twoim czasie, czasu po prostu będzie więcej, gdyż za tylko jednym uzupełnianiem zbiorniczków aparat zmoże wydrukować ponad dwa i pół tysiące kolorowych kopij. Aparat jest hermetyczny i nie przepuszcza powietrze co nie pozwala tuszu zaschnąć. System od INKSYSTEM będzie udaną inwestycją, ponieważ INKSYSTEM nie zawodzi i dba o swoich klientów, nie tylko w Polsce, ale i w innych dwudziestu trzech krajach na rożnych kontynentach. Tak jak odpowiadamy za swoje słowa, to dostaniesz gwarancje na dwa lata. Do kompletacji dołączymy zestał naprawy i certyfikat na darmową instalacje. Zamów CISS już teraż i korzystaj ze wszystkich zalet. Zamawiając urządzenie, zrobisz bardzo dobrą inwestycje!

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 2210
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 2210:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj