System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 2175

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

Instrument jest zewnętrznym agregatem na atrament i ma na celu dostarczanie atramentu na papier. Urządzenie bardzo małe i proste w korzystaniu. Co może być lepiej? aparat, który nie potrzebuje miejsca i sprawdza się fenomenalnie w wykonaniu postawionego celu.

Jak działa

Zadanie aparatu - dostarczyć tusz na materiał dla druku, z czym z całą pewnością system bezbłędnie radzi sobie. Jakość wydruku nie zawiedzie na zadnym z etapów, a ty będziesz zadowolony i zaskoczony z diapazonu zaoszczędzeń.

Zalety

CISS do HP 2175 od INKSYSTEM - to przede wszystkim niezawodność i bardzo wysoka jakość. Nie ma osoby w Polsce, dla której nie byłoby bardzo ważnym zaoszczędzić. System zabezpiecza niebywale duże oszczędności i wysoką jakość. Narzędzie bardzo bezpieczne w korzystaniu i nie potrzebuje dodatkowych wydatków lub zatrudnień. Często konsumenci obawiają się, że z któregoś z pojemników może rozlać się farba, co spowoduje duży bałagan, tą obawę możesz zostawić, iż zbiorniki są hermetycznie zamknięte. Zaoszczędzaj pieniążki i czas, a najważniejsze po prostu ciesz się życiem z systemem CISS!

Narzędzie może zostać twoim już w tej chwili. Zamów je w sklepie INKSYSTEM i zaoszczędzaj już teraz! Jeżeli twoje zamówienie będzie na sumę ponad 200 złotych, dostaniesz dostawę gratis. Zamawiając urządzenie, zrobisz bardzo dobrą inwestycje!

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 2175
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 2175:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj