System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1417

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa system CISS

Instrument jest zewnętrznym agregatem na atrament i ma na celu dostarczanie atramentu na papier.

Wygląd

Cztery pojemniki połączone ze sobą, do pojemników podłączone cienkie silikonowe rury, po których później będzie przechodzić farba. Na samym początku rureczki są przezroczyste, ale później nabierają koloru transmitowanego atramentu. Na końcu rureczek znajdują się kartridże, które podczas działania urządzenia są schowane w drukującym systemie.

Zalety

Nie ważne czy drukujesz dużo, czy mało, ważne mało wydawać na druk! Dlatego warto zwrócić uwagę na instrument CISS do HP 1417. Urządzenie jest zaprojektowane w celu zabezpieczenia bardzo taniego, ale wysokojakościowego druku. Jak tylko zainstalujesz system, możesz zapomnieć o dodatkowych zatratach czasu, ponieważ już nie będziesz musiał zmieniać standardowe kartridże. Jak tylko w którymś z pojemników skończy się atrament, to będziesz musiał po prostu dolać farbę do jednego z pojemników.

Urządzenie może być twoim już w tej chwili. Zamów instrument w sklepie INKSYSTEM i zaoszczędzaj już teraz! Jeżeli twoje zamówienie będzie na sumę ponad 200 złotych, dostaniesz dostawę gratis. Sklep INKSYSTEM sprzedaje swoje towary po całej Polsce, wystarczy tylko założyć zamówienie i zmożesz zaoszczędzać już od tej chwili.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1417
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1417:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj