System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1415

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Główne zalety

Będziesz mile zszokowany od sumy zaoszczędzonych środków. Wydatki na druk z tym instrumentem widocznie stopnieją. Zmożesz drukować różne rodzaje dokumentów na rożnych rodzajach materiału i nie myśleć ile wydałeś. Sprzęt pozostawia obraz czy tekst w takiej samej jakości, a czasem w nawet lepszej, ponieważ sam kontrolujesz jakość tuszu z którym będziesz pracować.System ma banalnie prosty serwis, musisz tyko napełniać pojemniczki atramentem i wkładać materiał dla druku do drukarki.

Dlatego żeby urządzenie zostało twoim nie musisz dużo czekać i robić zbyt wiele wysiłku, złóż zamówienie już w tym minucie w sklepie INKSYSTEM. W razie, jeżeli, masz jakieś dodatkowe pytania, napisz lub zadzwoń do naszych wysoko wyszkolonych konsultantów którzy z chęcią nadadzą odpowiedzią na wszystkie twoje pytania.

Jak działa urządzenie

Drukująca głowica jest bezprzerwanie zasilana w farbę, która dostaje się tam po bardzo cieniutkich rureczkach ze zbiorników na atrament. Później, kiedy atrament trafia do wszystkich lub jednego z wkładów, drukarka zaczyna wykonywać swoje zwykłe zadanie.

Wygląd CISS do HP 1415

Kontenery są zjednoczone miedzy sobą, co daje instrumentowi dużą stabilizacje. Aparat nie potrzebuje zbyt dużo miejsca, gdyż jest bardzo mały. Składa się system z trzech części: wkładów, wężyków i pojemników.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1415
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1415:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj