System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1410

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa system

CISS do HP 1410 - świetny i bardzo wygodny instrument od firmy INKSYSTEM.Urządzenie ulepszy twój wydruk atramentowy dzięki systemowi bezprzerwowej transportacji tuszu. Kartridże od systemu są dokładnie takiej samej formy co standardowe. Farba każdego koloru przechodzi po cienkich silikonowych rureczkach i dostaje się do kartridże w tych ilościach w których jest potrzebna. Tusz jest bardzo wydajny i starcza go na bardzo długo.

Wygląd zewnętrzny

Model to cztery małe pojemniki, które tworzą jednolitą formę. Do pojemników podłączone wężyki dla transportacji tuszu do kartridże, a następnie na papier. Kartridże są niewidoczne, ponieważ kiedy narzędzie podłączone, znajdują się w drukarce.

Zalety

Pewnie najważniejszą zaletą jest to, że nieważne gdzie się znajdujesz, możesz kupić urządzenie już w tej sekundzie. Sklepy INKSYSTEM gwarantują wytrwałość i niezawodność, wysoka jakość była udowodniona nie w jednym kraju. Jak już pewnie zrozumiałeś, że nie musisz robić dużo wysiłku, żeby zostać właścicielem CISS, również nie namęczysz się instalując system, ponieważ dostaniesz darmowy certyfikat na gratisową instalacje. Od pierwszego wydrukowanego odciska zobaczysz ogromne zaoszczędzenia. Teraz będziesz świadomy jaki tusz okaże się na twoich dokumentach czy wykresach. Kup CISS i już nie myśl o wydatkach! Drukuj dużo, płać mało!

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1410
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1410:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj