System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1408

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

System jest zewnętrznym agregatem na farbę i ma tylko jedno zadanie - dostarczanie farby na papier.

Wygląd systemu CISS

Cztery maluteńkie pojemniczki połączone ze sobą, do pojemników podłączone cieniuteńkie silikonowe rureczki, po których później będzie przechodzić farba. Na samym początku rureczki są przezroczyste, ale później nabierają koloru transmitowanej farby. Na końcu rureczek znajdują się wkłady, które podczas działania narzędzia są schowane w drukującym systemie.

Główne zalety

To nie jest istotne czy drukujesz dużo dokumentów, czy bardzo mało, czy drukujesz obrazki i zdjęcia, czy zwykły tekst i wykresy, zawsze ważne jest mało wydawać na druk! Właśnie to jest powodem czemu warto zwrócić uwagę na narzędzie CISS do HP 1408. Urządzenie zostało wyprodukowane w celu zabezpieczenia bardzo taniego, ale bardzo wysokojakościowego druku. Jak tylko zainstalujesz system, natychmiast zmożesz zapomnieć o dodatkowych i bezsensownych zatratach czasu, ponieważ już nie będziesz musiał wymieniać wkłady. Jak tylko w którymś z zbiorników skończy się farba, to będziesz musiał po prostu dolać ją do jednego ze zbiorników.

Narzędzie może zostać twoim już w tej chwili. Zamów je w sklepie INKSYSTEM i zaoszczędzaj już teraz! Jeżeli twoje zamówienie będzie na sumę ponad 200 złotych, dostaniesz dostawę gratis. Zamawiając urządzenie, zrobisz bardzo dobrą inwestycje!

Jak działa

Pierwszym krokiem który trzeba wykonać dla tego żeby system zaczął działać, to zainstalować go. To jest niesamowicie prosty proces. Drugi krok, który trzeba zrobić to uzupełnić zbiorniki atramentem, resztę roboty zrobi za ciebie aparat CISS.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1408
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1408:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj