System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1401

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

System stałego zasilania atramentem ma bardzo niewybitną i prostą formę. Drobne pojemniczki tworzą jednolitą konstrukcje, która nie zajmuje dużo miejsca.

Jak działa

CISS do HP 1401 - świetny i bardzo wygodny instrument od firmy INKSYSTEM. Narzędzie ulepszy twój druk atramentowy. Kartridże od instrumentu są dokładnie takiej samej formy co standardowe. Tusz każdego koloru przechodzi po cienkich silikonowych rureczkach i dostaje się do kartridże w tych ilościach w których jest potrzebna. Atrament jest bardzo wydajny i starcza go na długo. Cenę atramentu możesz regulować sam.

Zalety

Instrument CISS to prawdziwy skarb dla ulepszenia druku. System pomaga dużo drukować i mało wydawać. Od chwili posiadania CISS będziesz na pewno wiedzieć który i jakiej jakości atrament okazuje się na papierze. Kolejną wygodą jest to, że aparat możesz zamówić już w tej chwili w sklepie online INKSYSTEM. Zamówienia przyjmujemy z każdego miasta w Polsce. Jeżeli twoje zamówienie wyniesie ponad dwieście złotych dostaniesz dostawę za darmo. Warto pamiętać, że urządzenie pomoże zaoszczędzić dużo czasu i pieniądze. Towary sklepu INKSYSTEM zawsze wysokej jakości, iż firma INKSYSTEM udowodniła swoją jakość nie w jednym kraju na świecie. Tysiące zadowolonych konsumentów w Polsce, Stanach, Wielkiej Brytanii, Rosji i w innych. Dodatkowo do CISS dostaniesz dwuletnią gwarancje, ale z niej raczej nie skorzystasz. Zamów aparat i zaoszczędzaj już od teraz. Wielofunkcyjność instrumentu sprawdza się na każdym etapie. Urządzenie sprawia, że druk staje się znacznie przyjemniejszym i łatwiejszym.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1401
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1401:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj