System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1350

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda system

Instrument jest małych rozmiarów i nie potrzebuje zbyt dużo miejsca. Towar składa się z trzech małych części: zbiorników na atrament, rurek i kartridże. Aparat był zrobiony z materiałów wysokiej jakości, co potwierdza możliwość długiego eksploatowania i niezawodność.

Zalety

We Wrocławiu, Rzeszowie, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Łodzi czy w którym miasteczku czy mieście w Polsce czy w innym kraju na świecie nie znajdziesz kogoś, kto by nie chciała zaoszczędzić pieniądze i czas, z tego powodu chcemy pokazać ci aparat CISS do HP 1350. Urządzenie zostało zrobione z myślą o tych ludziach, którzy lubią tani ale bardzo wysokiej jakości wydruk. Urządzenie pomoże ci zaoszczędzić bardzo ważny i drogi czas. Instalacje aparatu można wykonać samodzielnie, lub skorzystać z darmowego certyfikatu na darmową instalacje. Kiedy jeden z pojemników będzie pusty, to zmożesz go z łatwością uzupełnić, po prostu dolewając tusz do tego zbiorniczka.

Zamów aparat CISS teraz w sklepie INKSYSTEM i zaoszczędzaj już od tej chwili.

Jak działa

Główny i jedyny cel urządzenia - przekazać farbę na papier lub każdy inny materiał, który wykorzystasz dla druku. Z tym zadanie system niezawodnie daje sobie radę. Jakość wydruku nie zawiedzie na zadnym etapie, a ty będziesz zadowolony z skali zaoszczędzeń.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1350
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1350:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj