System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1315

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Czemu CISS?

Narzędzie CISS to zewnętrzny zasilacz aparatu drukującego w farbę i jest idealną alternatywą dla standardowych wkładów do drukujących urządzeń. CISS do HP 1315 pozwala drukować za psi grosz, iż oszczędności z instrumentem CISS wynoszą ponad 75%. Często konsumenci obawiają się, że z któregoś z pojemników może rozlać się farba, co spowoduje duży bałagan, tą obawę możesz zostawić, iż zbiorniki są hermetycznie zamknięte. System może być użyty dla druku w domowych warunkach i dla druku w warunkach biurowych.Kartridże CISS wyprodukowane z dokładnie takich samych materiałów co zwykłe kartridże,przez co urządzenie jest bardzo kompatybilne z drukującym narzędziem.

Sklep INKSYSTEM sprzedaje swoje towary po całej Polsce, wystarczy tylko założyć zamówienie i zmożesz zaoszczędzać już od tej chwili.

Jak działa system

W ciągłym procesie farba jest przelewana z kontenerów do wkładów, a zatem na papier. Wężyki są bardzo ważne w tym procesie, ponieważ oni transmitują atrament. Równie ważnym jest ciśnienie, gdyż to właśnie ono wykonuje proces przelewania atramentu.

Jak wygląda

Urządzenie CISS to cztery przezroczyste zbiorniczki, które tworzą jednolitą formę. Do zbiorników są podłączone cieniuteńkie rureczki, za pomocą których tusz będzie przelewany do wkładów.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1315
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1315:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj