System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1311

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd systemu CISS

Cztery maluteńkie przezroczyste zbiorniki na farbę tworzą jednolity instrument. Na samym początku rury są również przezroczyste, ale później nabierają koloru transmitowanego atramentu. Na końcu rurek znajdują się wkłady, które podczas działania narzędzia są niewidoczne, ponieważ schowane w drukującym systemie.

Sposób działania

System CISS do HP 1311 to zewnętrzny zasilacz drukującego narzędzia w atrament, dlatego jego najważniejszym celem jest przelewanie farby do kartridże.Właśnie dlatego tusz musi przejść ze zbiorników, w których się znajduje, po rureczkach do kartridże, a później na materiał dla druku. W tym procesie bardzo istotnym jest ciśnienie, beż którego ten proces nie odbyłby się. Ciśnienie wynika z hermetyzacji instrumentu. Urządzenie gwarantuje stabilność i długi termin eksploatacji. Jakość wydruku nie zawiedzie na zadnym etapie, a ty będziesz zadowolony z skali zaoszczędzeń.

Zalety systemu

Nie znajdziesz człowieka na tym świecie, a tym bardziej w Polsce który nie chciałby mniej wydawać i bardziej zyskiwać. Jesteśmy przekonani, że jesteś jednym z tych osób, kto wykorzysta okazje zaoszczędzić bardzo dużo sumę pieniążków. Zaoszczędzanie pieniążków zobaczysz już po pierwszemu wydrukowanemu odcisku. Urządzenie CISS to system, który nigdy nie zawiedzie i który możesz kupić już w tym momencie. Nieważne gdzie jesteś, w Warszawie czy innym mieście, złóż zamówienie na system w sklepie INKSYSTEM. W upakowaniu z sprzętem dostaniesz instrukcje obsługi.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1311
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1311:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj