System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1310

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Główne zalety

Będziesz mile zszokowany od sumy zaoszczędzonych środków. Wydatki na druk z tym instrumentem widocznie stopnieją. Zmożesz drukować różne rodzaje dokumentów na rożnych rodzajach materiału i nie myśleć ile wydałeś. System pozostawia obraz czy tekst w takiej samej jakości, a czasem w nawet lepszej, ponieważ sam kontrolujesz jakość tuszu z którym będziesz pracować.System ma banalnie prosty serwis, musisz tyko napełniać pojemniczki atramentem i wkładać materiał dla druku do drukarki.

Dlatego żeby urządzenie zostało twoim nie musisz dużo czekać i robić zbyt wiele wysiłku, złóż zamówienie już w tym minucie w sklepie INKSYSTEM. W razie, jeżeli, masz jakieś dodatkowe pytania, napisz lub zadzwoń do naszych wysoko wyszkolonych konsultantów którzy z chęcią nadadzą odpowiedzią na wszystkie twoje pytania.

Jak działa urządzenie

Drukująca głowica jest bezprzerwanie zasilana w farbę, która dostaje się tam po bardzo cieniutkich rureczkach ze zbiorników na atrament. Później, kiedy atrament trafia do wszystkich lub jednego z wkładów, drukarka zaczyna wykonywać swoje zwykłe zadanie.

Wygląd CISS do HP 1310

Kontenery są zjednoczone miedzy sobą, co daje instrumentowi dużą stabilizacje.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1310
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1310:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj