System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1210

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

Urządzenie małe i bardzo wygodne w korzystaniu. Co może być lepiej? Instrument, który nie potrzebuje miejsca i sprawdza się fenomenalnie w wykonaniu zadań.

Jak działa

Zadanie systemu - dostarczyć farbę na papier, z czym system niezawodnie daje sobie radę. Jakość wydruku nie zawiedzie na zadnym etapie, a ty będziesz zadowolony z skali zaoszczędzeń.

Zalety systemu

CISS do HP 1210 od INKSYSTEM - to przede wszystkim niezawodność, wysoka jakość i wiele lat eksploatacji. Nie ma osoby w Polsce, dla której nie byłoby bardzo ważnym zaoszczędzić w domu lub firmnie. System zabezpiecza niebywale duże oszczędności i wysoką jakość. Narzędzie bardzo bezpieczne w eksploatacji i nie potrzebuje dodatkowych zatrudnień lub wydatków. Urządzenie zmożesz wykorzystać dla druku profesjonalnego zdjęć, obrazków, wykresów lub innych dużych i objętościowych projektów. Kup ten instrument i zapomnij o wymienianiu wkładów. Zaoszczędzaj pieniążki i czas, a najważniejsze po prostu ciesz się życiem z systemem CISS!

Kup instrument z atramentem już teraz w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku, Częstochowie, Toruniu, Wrocławiu czy gdziekolwiek jesteś, iż w sklepie internetowym INKSYSTEM zamówienie można złożyć z każdego zakątka Polski.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1210
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1210:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj