System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP PSC 1110

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd zewnętrzny

Model to cztery małe pojemniki, które tworzą jednolitą formę. Do pojemników podłączone wężyki dla transportacji tuszu do kartridże, a następnie na papier. Kartridże są niewidoczne, ponieważ kiedy narzędzie podłączone, znajdują się w drukarce.

Zalety

CISS do HP 1110 - to prawdziwy skarb dla lepszego druku. System pomaga dużo drukować i mało wydawać. Wielofunkcyjność sprawdza się na każdym etapie. Urządzenie sprawia, że druk staje się znacznie przyjemniejszym i łatwiejszym. Od chwili posiadania CISS będziesz na pewno wiedzieć który i jakiej jakości atrament okazuje się na papierze. Kolejną wygodą jest to, że system możesz zamówić już w tej chwili w sklepie online INKSYSTEM. Zamówienia przyjmujemy z każdego miasta w Polsce. Jeżeli twoje zamówienie wyniesie ponad 200 złotych dostaniesz gratisową dostawę. Pamiętaj! Urządzenie pomaga oszczędzać pieniądze i czas. Towary sklepu INKSYTEM zawsze są bardzo wysokiej jakości, gdyż sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją jakość nie w jednym kraju na świecie. Tysiące zadowolonych klientów w Polsce, Stanach, Wielkiej Brytanii i w innych. Na dodatek do CISS dostaniesz dwuletnią gwarancje, ale z niej raczej nie skorzystasz. Zamów instrument i zaoszczędzaj już od teraz.

Jak działa

Cel systemu - dostarczyć tusz na papier, z czym instrument niezawodnie daje sobie radę. Jakość wydruku nie zawiedzie na zadnym etapie, a ty będziesz zadowolony z skali zaoszczędzeń.

Ilość kolorów w CISS do HP PSC 1110
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP PSC 1110:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj