System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Photosmart P1000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety systemu

Nie znajdziesz człowieka na tym świecie, a tym bardziej w Polsce który nie chciałby mniej wydawać i bardziej zyskiwać. Jesteśmy przekonani, że jesteś jednym z tych osób, kto wykorzysta okazje zaoszczędzić bardzo dużo sumę pieniążków. CISS do HP p1000 spowoduje, że zmożesz zaoszczędzić nawet trzydziestokrotnie. Zaoszczędzanie pieniążków zobaczysz już po pierwszemu wydrukowanemu odcisku. Bardzo ważnym faktem jest to, że na dodataek wydasz o wiele mniej czasu, ponieważ za jednym podejście, system może wywołać ponad dwa tysiące kolorowych kopij. Urządzenie zmożesz wykorzystać nawet dla druku profesjonalnego wykresów zdjęć lub innych dużych i objętościowych materiałów. System CISS to instrument, który nigdy nie zawiedzie i który możesz kupić już w tym momencie. Nieważne gdzie jesteś,złóż zamówienie na urządzenie w sklepie INKSYSTEM. W upakowaniu z sprzętem dostaniesz instrukcje obsługi.

Sposób działania systemu

Z pomocą ciśnienia farba zostaje przekazana ze zbiorników do kartridże, zatem przechodzi na papier.

Wygląd systemu

Urządzenie nie zajmuje miejsce, ponieważ jest bardzo drobniutkich wymiarów.Składa się narzędzie z 3 połączonych części: wkładów, które będą schowane w drukarce, wężyków dla przelewanie atramentu i kontenerów ma atrament.

Ilość kolorów w CISS do HP Photosmart P1000
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Photosmart P1000:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj