System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Photosmart D4160

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP d4160 od INKSYSTEM - to w pierwszej kolejności niezawodność. Nie ma człowieka na północy, południu zachodzie czy wschodzie Polski dla którego nie byłoby ważnym zaoszczędzić w firmie lub domu. System gwarantuje niebywale duże oszczędności i wysoką jakość. Urządzenie jest bardzo bezpieczne w eksploatacji i nie potrzebuje dodatkowych zatrudnień lub wydatków. Urządzenie zmożesz wykorzystać nawet dla druku profesjonalnego zdjęć, wykresów lub innych dużych i objętościowych materiałów. Kup ten system i zapomnij o wymienianiu wkładów. Dolewaj tusz i nie martw się o wydatki. Tylko wyobraź sobie na co możesz wydać zaoszczędzone pieniążki.

Kup atrament i system już teraz w Warszawie, Opolu, Rzeszowie, Toruniu, Gdańsku, Częstochowie czy gdziekolwiek jesteś, gdyż w sklepie INKSYSTEM zamówienie można złożyć z każdego konta Polski.

Jak wygląda

Mały i bardzo wygodny w korzystaniu. Co może być lepiej? Instrument który nie zajmuje miejsca i sprawdza się fenomenalnie.

Jak działa

Cel systemu - dostarczyć tusz na papier, z czym instrument niezawodnie daje sobie radę. Jakość wydruku nie zawiedzie na zadnym etapie, a ty będziesz zadowolony z skali zaoszczędzeń.

Ilość kolorów w CISS do HP Photosmart D4160
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Photosmart D4160:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj