System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Photosmart D4145

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Sposób działania i wygląd

Proces roboty narzędia jest bardzo prosty i zrozumiały i przedstawia sobą cztery zbiorniki na farbę, złączone z wewnętrznymi kartridżami rureczkami z sylikonu. Przy swoim dziecinnie łatwym wyglądzie system zapełnia bezpieczeństwo i bardzo wysoką jakość. Wkłady od urządzenia są dokładnie takiej samej formy co standardowe wkłady, dlatego nie ma potrzeby zmieniać standardowej instalacji roboty drukarki. Zakupić urządzenie i atrament możesz już teraz. Sklep INKSYSTEM gwarantuje ci szybką dostawę, z systemem dostaniesz darmową instalacje.

System i jego zalety

Żeby miałeś możliwość jak najwięcej zaoszczędzić z CISS do HP d4145 firma INKSYSTEM daje ci duży aspekt możliwości, w pierwszej kolejności możesz sam dopasować atrament z którym będziesz drukować. Polecamy zaopatrzyć się w atrament razem z instrumentem, gdyż przy zamówieniu powyżej dwustu złotych dostaniesz darmową dostawę, co pomaga ci jeszcze więcej zaoszczędzić.Używamy poliwęglan zamiast polietylenu, to wydłuża termin eksploatacji urządzenia, ponieważ poliwęglan nie pęka i nie wysycha. Urządzenie zmożesz wykorzystać nawet dla druku profesjonalnego zdjęć, wykresów lub innych dużych i objętościowych materiałów.

Ilość kolorów w CISS do HP Photosmart D4145
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Photosmart D4145:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj