System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Photosmart C4280

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

Instrument jest małych rozmiarów i nie potrzebuje zbyt dużo miejsca. Towar składa się z trzech małych części: zbiorników na atrament, rurek i kartridże. Instrument został wyprodukowany z materiałów bardzo wysokiej jakości, co gwarantuje możliwość długiego korzystania i niezawodność.

Jak działa

Podczas roboty urządzenia przez rureczki atrament zostaje transmitowany zbiorników do kartridże, cały ten proces nie odbywa się bez pomocy ciśnienia, które w swojej kolejności wynika przez hermetyzacje sprzętu.

Zalety, które posiada

CISS do HP c4280 - to bezcenny sprzęt dla polepszenia wydruku. System pomaga bardzo dużo drukować i niesamowicie mało wydawać. Wielofunkcyjność sprawdza się na każdym kroku i etapie druku. Urządzenie sprawia, że druk staje się znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym. Od chwili posiadania instrumentu zmożesz kontrolować jakość atramentu który pojawi się się na papierze. Kolejną przewagą instrumentu nad standardowymi wkładami jest to, że system możesz zamówić już w tym momencie w sklepie INKSYSTEM. Zamówienia można złożyć z każdego miasta w Polsce. Jeżeli twoje zamówienie wyniesie ponad 200 złotych dostaniesz dostawę gratis. Warto pamiętać, że urządzenie pomaga oszczędzać pieniążki i czas. Towary w sklepie INKSYTEM zawsze są bardzo wysokiej jakości, ponieważ sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodną jakość nie w jednym kraju na świecie. Tysiące zadowolonych klientów w Polsce, Stanach Zjednoczonych, na Słowacji, Ukrainie i w innych dużych krajach. Na dodatek do sprzętu dostaniesz w prezencie dwuletnią gwarancje, ale z niej prawdopodobnie nie skorzystasz.

Ilość kolorów w CISS do HP Photosmart C4280
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Photosmart C4280:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj