System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Photosmart B8350

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd zewnętrzny

Model to cztery małe pojemniki, które tworzą jednolitą formę. Do pojemników podłączone wężyki dla transportacji tuszu do kartridże, a następnie na papier. Kartridże są niewidoczne, ponieważ kiedy urządzenie podłączone, znajdują się w drukarce.

Sposób działania

System CISS to zewnętrzny zasilacz drukującego urządzenia w atrament, dlatego jego najważniejszym celem jest przelewanie atramentu do kartridże.Właśnie dlatego atrament powinien przejść z kontenerów, w których się znajduje, po rureczkach do kartridże, a później na materiał dla druku. W tym procesie bardzo istotnym jest ciśnienie, beż którego ten proces nie odbyłby się. Ciśnienie wynika z hermetyzacji instrumentu.

Zalety CISS do HP b8350

Narzędzie było zaprojektowane dla użytkowników, którzy lubią druk bardzo wysokiej jakości za bardzo niską cenę. Hermetyczne kontenery przestrzegają przed dostawaniem się powietrza do zbiorników, przez co farba nie zasycha. System bardzo prosty w obsłudze, dlatego zmożesz korzystać z niego w każdym miejscu. Ważną zaletą jest to, że jak kończy się atrament w którymś z pojemników nie ma potrzeby zmieniać cały instrument.

Zmień swoje życie już teraz, zamół urządzenie w sklepie INKSYSTEM.

Ilość kolorów w CISS do HP Photosmart B8350
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Photosmart B8350:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj