System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Photosmart B8330

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety systemu

Nie ważne czy drukujesz dużo, czy mało, ważne mało wydawać na druk! Dlatego warto zwrócić uwagę na instrument CISS do HP b8330. Urządzenie jest zaprojektowane w celu zabezpieczenia taniego, ale wysokojakościowego druku. Jak tylko zainstalujesz system, możesz zapomnieć o dodatkowych zatratach czasu, ponieważ już nie będziesz musiał zmieniać standardowe kartridże. Jak tylko w którymś z pojemników skończy się atrament, to będziesz musiał po prostu dolać farbę do jednego z pojemników.

Urządzenie może być twoim już w tej chwili. Zamów instrument w sklepie INKSYSTEM i zaoszczędzaj już teraz! Jeżeli twoje zamówienie będzie na sumę ponad 200 złotych, dostaniesz dostawę gratis.

Jak działa system CISS

Instrument jest zewnętrznym agregatem na tusz i ma tylko jedno zadanie - dostarczanie tuszu na papier.

Wygląd systemu CISS

Cztery proste pojemniki połączone ze sobą, do pojemników podłączone cienkie silikonowe rury, po których później będzie przechodzić tusz. Na samym początku rury są przezroczyste, ale później nabierają koloru transmitowanego tuszu. Na końcu rur znajdują się kartridże, które podczas działania urządzenia są schowane w drukującym systemie.

Ilość kolorów w CISS do HP Photosmart B8330
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Photosmart B8330:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj