System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Photosmart 2610

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Robota urzadzenia

Wogulie nowe podejcie do zasilania atramentem w druarke na 4 kollory jest w CISS do HP Photosmart 2610, jake pomaga nie tylko dorze sie instalowac a drukowac zdiejcia ta dokumenty wysokej jakosci, zaoszczedzac tusze!

Do zaleconych atramentow urzadzenia jest atramenty 3 gatunkow: Atrament fotograficzny zdaten Drukuje:dokumenty z rysunkami, zdiejcia ta broszury. Nadaje sie do roboty kazdego biura ta domu. Atrament pigmentowy jest wiecej odporny do czynnikow zewnietrsznych i temu zdaten drukowac wiecnie zdiejcia ta dokumnety. Przyda sie w robocie fotografow, dzienikaze, kazdego biura i moze popracowac i w Panstwa w domu. Atrament sublimasyjny, moze sie zasilac i w drukarke duzego formatu. Drukuje na: tkaninach,upominkach ta termotasmie. Nadaje sie dla roboty w firmach reklamowych ta tworczych osob w domu.

Wyglad

Urzadzenia jest wyprodukowane z mocnego materialu-polikarbonatu ta elastycznego sylikonu. sklada sie z 3 czesci: 1-glowny korpus, rozliczony dla tusze na 4 kolory, ma 4 filtry-przyciski ta 4 podwojne przykrywki z sylikonu;2-pojemnik z mini-filtrem, rozliczony dla kartridza czarnego koloru; 3-pojemnik dla 3-kolorowego kartridza. Kartridze ta glowny kopus zjednane 4 sylikonowymi rurkami. Tutaj sa dodany soecialny srubokret.

Przewagi

Nasz sklep nadaje mozliwosc taniej kupic juz zebrany ta napelniony system ! W komlekcie do systemu Panstwo otrzyma: gwarancije na 2 lata, sertyfikat na bezplatne instalacije, wideo-instruktaz z probnymi zdiejciami ta zestaw naprawczy! Witaja sie kredyty na krotky okres czasu!

Juz szekamy na Was na stronie naszego sklepu internetowego, gdzie nasze konsultancie calodobowo pracuja dla Was!

Ilość kolorów w CISS do HP Photosmart 2610
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Photosmart 2610:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj