System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Officejet 7000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Ciśnienie jest głównym powodem roboty urządzenia, właśnie ono powoduje, że tusz zostaje przetransportowany z pojemników do głowicy drukującej. Ciśnienie pojawia się przez to, że system jest hermetycznie zamknięty.

Jak wygląda

CISS do HP Officejet 7000 to podstawowe trzy części: wkłady z czipami, silikonowe wężyki i zbiorniki z atramentem każdego koloru. Instrument nie zajmuje dużo miejsca, właśnie dla tego może być umieszczony w każdym zakątku obok drukującego urządzenia.

Zalety, które posiada urządzenie

Będziesz przyjemnie zdziwiony od wielkości zaoszczędzonego budżetu. Ten instrument bardzo widocznie zmniejszy zatratu. Będziesz mieć możliwość drukować teksty, zdjęcia, wykresy, kolorowe obrazki i inne materiały. Na dodatek do tego, jednej pojemności wystarcza na wydrukowanie ponad 2400 zdjęć i/lub kolorowych obrazków. System w żaden sposób nie niszczy jakość obrazu. Obsługa narzędzia jest bardzo łatwa,wszystko co trzeba zrobić to tylko uzupełnić zbiorniki tuszem i później włożyć papier lub inny materiał do drukującego urządzenia. To urządzenie zupełnie nie przeszkadza drukarce, żeby go zainstalować trzeba tylko wyjąć oryginalne wkłady i włożyć wkłady z czipami od systemu, zajmie ci to około dwudziestu minut.

Instrument można zamówić już w tej chwili w naszym sklepie INKSYSTEM. Pamiętaj, że dzięki temu sprzętowi zmożesz zaoszczędzić duże sumy pieniądze i później wydać je na coś lepszego od zwykłych kartridże

Ilość kolorów w CISS do HP Officejet 7000
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Officejet 7000:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj