System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Officejet 6000

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Pewnie marzeniem większości ludzi na tej planecie jest mało wydawać i dużo zyskiwać i to jest właśnie powodem dla czego każdy musi zaopatrzyć się w CISS do HP Officejet 6000. Instrument pozwala zaoszczędzać spore sumy pieniądze nie tracąc na jakości. Korzystając z urządzenia nie odróżnisz egzemplarze wydrukowane z zwykłymi wkładami od egzemplarzy z systemem CISS. System będzie korzystny jak w pracy tak i w domu. Wysoka jakość tego instrumentu jest zagwarantowana, ponieważ urządzenie zostało wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości. Zapomniesz o ciągłym i nudnym wymienianiu kartridże, ponieważ pojemności CISS są trzykrotnie większe i mieszczą więcej atramentu, a jak atrament się kończy nie ma potrzeby wymieniać całe narzędzie, wystarczy tylko dolać farbę do zbiornika w którym jej brak. Instalacja systemu jest dziecinnie prosta i zajmuje bardzo mało czasu, dlatego zmożesz dokonać ją samodzielnie w domu lub biurze.

Zamówić system możesz online już teraz z każdego zakątka Polski w sklepie internetowym INKSYSTEM. W razie potrzeby nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

Jak działa

Z pomocą ciśnienia atrament jest transmitowany z zbiorników przez wężyki do głowicy drukującej, następnie atrament trafia na materiał przeznaczony dla druku.

Wygląd

Urządzenie składa się z sześciu niedużych zboirników połączonych między sobą. Do każdego z zbiorników są podłączone rureczki, które łączą je z kartridżami. Instrument nie będzie zajmować bardzo dużo miejsca i również nie będzie przeszkadzać.

Ilość kolorów w CISS do HP Officejet 6000
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Officejet 6000:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj