System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP DesignJet 510

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

INKSYSTEM to - firma której można zaufać. Biura INKSYSTEM znajdują się w wielu krajach Europy, między innymi: w Polsce, Ukrainie, Rosji, Gruzji, Łotwie, Izraelu, etc. Wielu klientów zaufało tej firmie, dla tego możesz się nie bać i też zaufać. CISS do HP Designjet 510 to urządzenie, któremu też możesz zaufać. System zapewni ci druk na bardzo wysokim poziomie. Kartridże CISS są identyczne z standardowymi kartridżami, dla tego nie trzeba zmieniać instalacje drukarki, przez co zmożesz zachować gwarancje na drukujące narzędzie. System CISS pomoże zaoszczędzić spore sumy pieniądze, ponieważ jest wielofunkcyjny i bardzo ekonomiczny. Ten model możesz eksploatować zarówno jak dla amatorskiego druku, tak i dla profesjonalnego.

Zamów urządzenie już w tej chwili w sklepie INKSYSTEM. Na dodatek do CISS polecamy zaopatrzyć się również w atrament. W razie pytań, prosimy kontaktować się z naszymi konsultantami.

Jak działa

Podczas druku atrament jest stale transmitowany z pojemników do wkładów, później przechodzi przez drukującą głowicę na papier lub każdy materiał wykorzystywany dla wydruku. Instrument prawidłowo wykonuje swoje zadanie i pozwala drukować nie tylko na papierze ale i na każdym innym materiale.

Jak wygląda

Jedna nieduża konstrukcja składa się z sześciu pojemniczków, które są hermetycznie zamknięte. Do każdego pojemniczka podłączony wężyk, który łączy pojemnik z czipami, które wykonują resztę roboty.

Ilość kolorów w CISS do HP DesignJet 510
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP DesignJet 510:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj