System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP DesignJet 500

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd urządzenia

System składa się z trzech prostych części, to są: cztery pojemniki z atramentem, podłączone wężyki i wkłady z czipami.

Jak działa urządzenie

Ze zbiorników tusz zostaje przekazywany przez rureczki do wkładów z czipami, a następnie do drukarki trafia na materiał dla druku. Pomaga w tym procesie ciśnienie.

Zalety

Niesamowicie ciężko jest znaleźć osobę w Krakowie, Lublinie,Warszawie, Rzeszowie, Opolu, Katowicach lub w innym zakątku w Polsce, która nie chciałaby zaoszczędzić ogromne ilości pieniążków. Przez to warto spojrzeć na urządzenie, które w wielkim stopniu obniży wydatki całej twojej rodziny lub firmy, w razie jeżeli zdecydujesz się wykorzystywać instrument w biurze. Oprócz pieniądze również zmożesz zaoszczędzić swój czas, który jest bardzo istotny w codziennym życiu. CISS do HP Designjet 500 będzie również niezbędny w pracy biurowej, kiedy nie ma czasu czekać na drukowanie ważnych dokumentów czy wykresów. Pomyśl o tym na co możesz wydać zaoszczędzone pieniądze za pomocą CISS.

Zamów system już teraz w sklepie internetowym INKSYSTEM. Pamiętaj, że z ten sprzęt pomoże ci znacznie obniżyć wydatki i zaoszczędzić czas. Sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność klientom z rożnych krajów świata.

Ilość kolorów w CISS do HP DesignJet 500
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP DesignJet 500:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj