System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Designjet 30

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety które posiada instrument

Jak tylko zostaniesz posiadaczem akcesorium, natychmiast zmożesz zapomnieć o dużych wydatkach na druk, gdyż system zmniejszy wydatki na wydruk do 80-90%, wszystko zależy od tuszu który dla siebie wybierzesz. Model jest bardzo prosty i wygodny w eksploatacji, dla tego możesz z niego korzystać w biurze, domu i innym miejscu gdzie można umieścić drukarkę. W każdym momencie zmożesz powrócić do standardowych kartridże, jako że CISS w żaden sposób nie narusza drukującą instalacje. Za pomocą CISS do HP Designjet 30 będziesz mieć możliwość drukować bardzo duże ilości tekstu i/lub obrazków i zdjęć. Pojemność pojemników sprzętu jest widocznie większa od zwykłych kartridże, co daje ci możliwość wydruku znacznie większej ilości dokumentów.

Zaoszczędzaj już od dziś!!! Zamów urządzenie CISS z każdego miejsca w Polsce w internetowym sklepie INKSYSTEM. Sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność w wielu krajach na świecie.

Wygląd

System składa się z trzech niewielkich części: pojemniki z tuszem, podłączone rurki i kartridże z czipami.

Jak działa

Ze zbiorniczków farba zostaje przekazana przez wężyki do kartridżów z czipami, a później do drukarki i trafia na przeznaczony materiał dla druku. Pomaga w tym procesie ciśnienie, które pojawia się przez to, że narzędzie jest hermetycznie zamknięte i nie przepuszcza powietrza.

Ilość kolorów w CISS do HP Designjet 30
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Designjet 30:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj