System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Designjet 20

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
169.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP Designjet 20 zrobi twój wydruk atramentowy znacznie opłacalnym czym do obecnej chwili. Przedstawiony instrument jest idealną alternatywą dla zwykłych wkładów. Z systemem CISS wydruk będzie tak samej wysokiej jakości, co ze zwykłymi wkładami, ale wartość wydruku widocznie zmaleje. Możemy pokazać ci co najmniej trzy główne powody dlaczego musisz kupić to urządzenie: pierwszy - cena druku zmniejszy się nawet do 90%. Drugi - nawet z upływem czasu wywołane fotografie nie tracą swojej bardzo wysokiej jakości. Trzeci - drukujące narzędzie nadal będzie działać prawidłowo i beż żadnych zarzutów, ponieważ system nie zmienia sposobu działanie drukującego urządzenia.

Zacznij zaoszczędzać na druku już w tej chwili, zamów CISS już teraz w internetowym sklepie INKSYSTEM. Pamiętaj, że CISS to nie tylko wysokojakościowy druk, ale i zaoszczędzone pieniądze.

Jak działa

System CISS to zewnętrzny zasilacz drukującego urządzenia w atrament. Dla tego żeby zacząć proces wydruku akcesorium powinien przelać atrament, który znajduje się w zbiornikach, do kartridże.

Wygląd

Instrument składa się z sześciu pojemników, ustawionych w jednolitą formę. Dzięki swojej formie urządzenie jest bardzo stabilne i nie przewraca się. Do pojemników podłączone są rureczki i wkłady. Kiedy model jest podłączony do drukarki, wkładów nie widać, ponieważ znajdują się oni w drukarce.

Ilość kolorów w CISS do HP Designjet 20
6

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Designjet 20:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj