System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Designjet 110

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP Designjet 110 zrobi twój druk atramentowy bardziej opłacalnym czym do tej pory. Przedstawiony system jest idealną alternatywą dla standardowych kartridże. Z urządzeniem CISS wydruk wychodzi takiej samej jakości, co ze standardowym kartridżami, ale cena znacznie maleje. Możemy przedstawić ci co najmniej trzy powody dlaczego warto kupić urządzenie CISS: pierwszy - wartość wydruku zmaleje nawet trzydziestokrotnie. Drugi - nawet z upływem czasu wydrukowane zdjęcia nie tracą swoich kolorów i wysokiej jakości. Trzeci - drukarka nadal będzie działać beż żadnych zarzutów, ponieważ system nie zmienia instalacje drukarki.

Żeby zacząć zaoszczędzać na druku nie musisz dużo robić, wystarczy zamówić sprzęt CISS w sklepie internetowym INKSYSTEM. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi wykwalifikowanymi konsultantami.

Jak działa

Urządzenie to zewnętrzny zasilacz drukującego narzędzia w tusz. Dla tego żeby rozpocząć proces druku instrument powinien przekazać tusz, który znajduje się w pojemniczkach, do głowicy drukującej.

Wygląd

Niestety instrument nie należy do najbardziej przyciągających oko, ale przez to, że jest bardzo malutki to nie będzie przeszkadzać twoim oczom.

Ilość kolorów w CISS do HP Designjet 110
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Designjet 110:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj