System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Designjet 100+

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Urządzenie posiada ogromny szereg zalet. Dzięki CISS do HP Designjet 100+ możesz zaoszczędzić bardzo duże ilości pieniądze, zaoszczędzisz również swój czas. Teraz będziesz na pewno wiedzieć jaki rodzaj tuszu okazuje się na twoich papierach i zdjęciach. Obsługa narzędzia jest bardzo łatwa. CISS jest hermetycznie zamknięty co przestrzega przez rozlewaniem się atramentu. Urządzenie bezie niezbędne w biurze, gdyż pomoże jakościowo i szybko wykonywać robotę, zmożesz zapomnieć o tych momentach, kiedy trzeba było coś bardzo szybko wydrukować i właśnie w tym momencie w drukarce pechowo kończył się tusz.

Zamów akcesorium już teraz w internetowym sklepie INKSYSTEM. Polecamy również na dodatek do systemu zakupić atrament, przy wyborze każdego produktu możesz skonsultować się z naszymi konsultantami, które chętnie nadadzą swoje usługi. Sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność w wielu krajach na świecie.

Wygląd zewnętrzny

System jest bardzo mały dlatego nie potrzebuje dużo miejsca. Towar składa się z sześciu niedużych części: pojemników na farbę, wężyków i wkładów. Instrument jest wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje niezawodność i możliwość długiej eksploatacji.

Jak działa

CISS to system, który zewnętrznie zasila drukarkę w tusz, dla tego jego głównym celem jest dostarczanie tuszu do głowicy drukującej, żeby później dać możliwość drukarce przetransportować tusz na materiał dla druku. W tym całym procesie bardzo ważnym jest cieśninie, to właśnie ono pomaga przelać atrament.

Ilość kolorów w CISS do HP Designjet 100+
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Designjet 100+:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj