System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Color Inkjet CP1700

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa system

Najpierw musisz podłączyć sprzęt do drukarki. Później dodać tusz do pojemników, resztę zadania wykona CISS do HP Inkjet cp1700. Podczas druku atrament będzie przekazywany z zbiorników po wężykach do drukującej głowicy.W procesie przekazywania tuszu niezbędnym jest cieśninie które właśnie pomaga w transmitowaniu tuszu. Ciśnienie pojawia się przez to, że pojemniki są hermetycznie zamknięte.

Wygląd akcesorium

Wygląd systemu nie jest najbardziej atrakcyjny, ale to nie będzie stwarzać problemu, dla tego że przez bardzo malutki rozmiar instrumentu go można schować za drukarką, lub za każdym innym dodatkiem.

Zalety które posiada urządzenie

Będziesz bardzo zaskoczony ilością pieniędzy, którą możesz zaoszczędzić za pomocą przedstawionego urządzenia. System widocznie zmniejsza twoje zatraty. Zmożesz drukować teksty, wykresy,kolorowe obrazki, fotografie i inne rzeczy. Na dodatek, jednego zbiornika wystarcza na wydrukowanie ponad dwóch tysiące zdjęć lub kolorowych obrazków. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, wystarczy tyko uzupełnić pojemniki tuszem po czym włożyć papier do drukującego sprzętu. Instrument CISS nie narusza standardowej instalacji drukarki, dla tego zmożesz zachować gwarancje na drukarkę i w razie potrzeby powrócić do standardowych kartridże, chociaż takiej potrzeby raczej nie będzie.

Zamów urządzenie już teraz w sklepie INKSYSTEM. Z momentu posiadania CISS zaczniesz zaoszczędzać spore sumy pieniądze i nie myśleć o wydatkach na druk.

 

Ilość kolorów w CISS do HP Color Inkjet CP1700
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Color Inkjet CP1700 :
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj