System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Business Inkjet 3000 series

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Sposób działanie

Pierwszy etap który trzeba zrobić dla tego żeby urządzenie zaczęło wykonywać swoją robotę, to zainstalować go w drukarce, jest to niesamowicie łatwy proces i nie zajmuje dużo czasu, następnie dodać atrament do zbiorników, resztę roboty zrobi za ciebie CISS do HP Inkjet 3000. W trakcie działania atrament będzie ciągle przelewany z zbiorników do kartridże.

Zalety instrumentu

Bardzo ciężko znaleźć osobę w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, Opolu czy w którymś innym miejscu w Polsce, która nie chce zaoszczędzić duże sumy pieniądze. Dla tego musisz zwrócić swoją uwagę na system CISS, który widocznie obniży twoje wydatki i całej twojej rodziny. Oprócz zaoszczędzonych środków zmożesz zaoszczędzić również i czas, który jest bardzo istotny w naszej codzienności. Urządzenie będzie również niezbędne w pracy biurowej, kiedy nie ma czasu czekać na wywołanie bardzo ważnych dokumentów lub wykresów. Zaoszczędzone pieniążki zmożesz wydać na dużo innych i o wiele ważniejszych rzeczy. Narzędzie było wyprodukowane za pomocą najnowocześniejszych technologij, dla tego możemy gwarantować jego bardzo wysoką jakość. Oprócz tego, że zaoszczędzisz przez to, że nie będziesz musiał zmieniać wkłady, to na dodatek zmożesz wybrać najlepszą dla siebie farbę, która różni się ceną i jakością.

CISS możesz zamówić w internetowym sklepie INKSYSTEM nie wstając z swojego wygodnego miejsca. Sklepy INKSYSTEM udowodniły wysoką jakość swoich towarów i usług tysiącom klientów w różnych krajach na świecie.

Wygląd instrumentu

Zbiorniki i kartridże są połączone między sobą rurami. Zbiorniki tworzą jednolitą konstrukcje. System jest dość mały i nie zajmuje dużo miejsca.

Ilość kolorów w CISS do HP Business Inkjet 3000 series
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Business Inkjet 3000 series:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj