System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Business Inkjet 2300

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP Inkjet 2300 jest świetna alternatywą standardowym wkładom dla drukarek. Wydrukowane kopie wychodzą takiej samej dobrej jakości, co ze zwykłymi wkładami. Z CISS wydruk będzie tańszy nawet do 30 razy. Tylko wyobraź sobie, że możesz drukować zdjęcia, wykresy, obrazki, etc. w prawie za darmo. System jest niezawodny i będzie służyć ci przez bardzo długie lata, w tym możesz nam zaufać, ponieważ sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność i wysoką jakość swoich towarów w wielu krajach na świecie. Jakość wydruku w żaden sposób nie pogorszy się, ponieważ urządzenie CISS to tylko dodatkowy instrument dla przekazywania farby na papier, całość zależy od twojej drukarki. Pojemność zbiorników jest trzykrotnie większa od pojemności standardowych wkładów, co pozwala na druk znacznie więcej ilości materiału za jednym podejście.

Jak działa

System CISS to zewnętrzny zasilacz drukarki w tusz, dla tego głównym zadaniem tego urządzenia jest transportacja tuszu do drukującej głowicy. Właśnie dlatego tusz musi przejść z pojemników, w których się znajduje, po rureczkach do kartridże, a później na papier. W tym procesie bierze czynny udział ciśnienie, beż którego ten cały proces nie odbyłby się.

Jak wygląda

Urządzenie składa się z trzech głównych części: kartridże, rureczki i pojemniczki. Instrument jest maluteńki i nie potrzebuje dużo miejsca, dla tego nie musisz martwić się o tym, gdzie go ustawisz.

 

Ilość kolorów w CISS do HP Business Inkjet 2300
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Business Inkjet 2300:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj