System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Business Inkjet 2280

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

Jedynym zadaniem CISS do HP Inkjet 2280 jest zasilanie drukarki w tusz z zewnętrznych zbiorników. To zadanie system wykonuje bezbłędnie za pomocą ciśnienia, które się okazuje z powodu hermetyzacji urządzenia.

Wygląd

Trzy główne części z których składa się urządzenie to są: pojemniki na atrament, cienkie wężyki dla przelewania tuszu i kartridże. Pojemniki są przezroczyste, przez co będziesz wiedzieć jak kończy się tusz.

Zalety

Pewnie najważniejszą zaletą instrumentu jest możliwość zmniejszenia wydatków na druk nawet trzydziestokrotnie. System zostaw wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości i za pomocą najnowocześniejszych technologij, co daje możliwość korzystać z niego przez bardzo długie lata. Urządzenie sprawdza się zarówno jak w domu tak i w biurze. Objętość kopij które możesz wydrukować jest bardzo wysoka, ponieważ pojemniki urządzenia mieszczą w sobie trzykrotnie więcej tuszu czym standardowe wkłady. Instrument jest hermetycznie zamknięty, co nie pozwala systemowi przeciekać, nawet jak przewrócisz go do góry nogami.

Zamówić instrument możesz już w tej chwili w internetowym sklepie INKSYSTEM. Jeżeli masz dodatkowe pytania, które dotyczą przedstawiony produkt, lub każdy inny towar w naszym online sklepie, skontaktuj się z naszymi specjalnie wyszkolonymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

 

 

Ilość kolorów w CISS do HP Business Inkjet 2280
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Business Inkjet 2280:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj