System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Business Inkjet 2250

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Bardzo ciężko jest znaleźć osobę która nie chciał by zaoszczędzić znaczne sumy pieniądze. Jesteśmy w prawie pewni, że jakby ci trafiła się taka mozliwość, to na pełnie nie zmarnowałbyś jej. Właśnie to jest powodem dla czego chcemy pokazać ci to niesamowite i bardzo oszczędne urządzenie z którym twój druk atramentowy będzie znacznie tańszym. CISS do HP Inkjet 2250 sprawi, że zmożesz zaoszczędzić nawet do dziewięćdziesięciu procent od sumy którą zwykle musisz wydać na druk z standardowymi kartridżami do drukarek. Oszczędzanie będzie widoczne już od pierwszej wydrukowanej kartki. Bardzo istotnym faktem jest to, że zaoszczędzić zmożesz również i czas, gdyż system potrafi przy jednym podejściu wywołać ponad dwa tysiące stron z kolorowymi obrazkami lub zdjęć. System jest dziecinnie prosty w instalacji i obsłudze, nie musisz rezerwować dużo czasu żeby zainstalować CISS. Narzędzie CISS to skuteczny akcesorium, właścicielem którego możesz zostać już w tej chwili. To jest nie ważne w którym miejscu znajdujesz się w tej chwili, zamów urządzenie CISS już teraz, w sklepie internetowym INKSYSTEM. W komplecie z urządzeniem znajdziesz instrukcje, która pomoże ci samodzielnie wykonać instalacje, również znajdziesz dwuletnia gwarancje, która potwierdza skuteczność CISS.

Wygląd

Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ jest bardzo małe. Akcesorium składa się z trzech części: pojemników, rur i wkładów. Pojemniczki są przezroczyste co daje ci możliwość widzieć na jakim poziomie znajduje się atrament.

Jak działa

Ze zbiorników tusz zostaje przekazywany przez rureczki do wkładów z czipami, a następnie dostaje się do drukarki i trafia na materiał dla druku.

 

Ilość kolorów w CISS do HP Business Inkjet 2250
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Business Inkjet 2250:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj