System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Business Inkjet 2200

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Instrument składa się z czterech zbiorniczków na farbę. Do zbiorników podłączone cienkie rury , dla przelania farby. Po drugiej stronie rur znajdują się wkłady z czipami.Narzędzie nie zajmuje dużo miejsca.

Zalety

Zawsze marzyłeś o tym żeby mieć możliwość nie myśleć o wydatkach? Niestety możemy zrealizować tylko malutką część twojego marzenia, ale zawsze lepiej mała część czym w cale. CISS do HP Inkjet 2200 sprawi, że zwykły druk stanie się przyjemnością dla ciebie i twojego portfela. Drukowanie z CISS obejdzie się ci znacznie taniej czym z zwykłymi kartridżami do drukujących urządzeń. Mówi się, że czas to pieniądz, dla tego zmożesz zaoszczędzić jeszcze więcej, ponieważ system zaoszczędza również twój czas. Więcej nie będziesz bezsensownie spędzać czas wymieniając zwykłe kartridże, jedynie co trzeba będzie robić posiadając urządzenie, to od czasu do czasu dolewać atrament do pojemników. Za jednym dolewaniem możesz wydrukować ponad 2100 zdjęć, obrazków, wykresów i stron z tekstem. Nie ma możliwości odróżnić materiał wydrukowany z CISS od materiału wydrukowanego za pomocą standardowych kartridże.

Zamów system już teraz w sklepie internetowym INKSYSTEM. Nie ma różnicy czy jesteś w Częstochowie, Rzeszowie, Krakowie, Lublinie, Gdańsku,Wrocławiu czy w innym mieście w Polsce, wszędzie można zamówić to urządzenie. W razie potrzeby skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jak działa

Instrument CISS jest zewnętrznym zasilaczem drukującego urządzenia w farbę, dla tego żeby zacząć proces druku system musi przetransmitować atrament znajdujący się w pojemniczkach, do głowicy drukującej. Właśnie dla tego do pojemniczków są podłączone wężyki i wkłady z czipami.

 

Ilość kolorów w CISS do HP Business Inkjet 2200
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Business Inkjet 2200:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj