System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Business Inkjet 1200

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wygląd

Głównym powodem dla czego został wyprodukowany instrument CISS jest obniżenie wydatków na druk atramentowy. Urządzenie składa z wkładów, które są dokładnie takie same jak oryginalne, przezroczystych pojemników na atrament i rureczek. Dzięki swojej malutkiej formie, zmożesz go umieścić w dowolnym wygodnym miejscu.

Sposób działania

Ciągłe zasilanie drukującego urządzenia w atrament wcale nie zmienia instalacje drukującego urządzenia, przez co gwarancja na to urządzenie pozostanie nadal ważna. Sam proces druku z CISS odbywa się za pomocą ciśnienia, to właśnie ono pomaga przelać atrament ze zbiorników do wkładów. Wygoda przezroczystych pojemników polega na tym, że będziesz wiedzieć kiedy trzeba dodać atrament. Kiedy kończy się atrament w jednym ze zbiorników, nie musisz zmieniać całego instrumentu, wystarczy dolać farbę do tego zbiornika, w którym jej brak. Instalowanie CISS nie zajmie ci więcej czym piętnaście minut.

Zalety systemu

Alternatywny druk z narzędziem CISS da ci możliwość zaoszczędzić nawet do 90% na druku. W biurze czy w domu system jest niezbędny dla bardzo taniego i wysokojakościowego druku obrazków, kolorowych zdjęć, tekstu, druku na kopertach, na płytach CD/DVD, na rożnych plastykowych materiałach, na odzieży, etc. System jest wielofunkcyjny, przez co zapomnisz o drogim wymienianiu wkładów. Firma INKSYSTEM udowodniła swoją niezawodność w wielu krajach na całym świecie. Przy zakupie tego towaru dostaniesz dwuletnią gwarancje, co jeszcze raz potwierdza wysoką jakość CISS.

Zostań właścicielem HP Inkjet 1200 już w tej chwili, zamów instrument w sklepie internetowym INKSYSTEM. Pamiętaj, że z tym systemem zmożesz zaoszczędzić już dziś.

 

Ilość kolorów w CISS do HP Business Inkjet 1200
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Business Inkjet 1200:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj