System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Business Inkjet 1100

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak wygląda

CISS - to specjalnie wyprodukowany system, dla zabezpieczenia oszczędzania przy druku atramentowym. Urządzenie składa z kartridże, które są identyczne z oryginalnymi, przezroczystych rezerwuarów na tusz i wężyków. Dzięki swojej małej formie, zmożesz go umieścić w każdym zakątku.

Jak działa

Ciągłe zasilanie drukarki w tusz wcale nie narusza instalacje drukarki, przez co twoja gwarancja na urządzenie będzie nadal ważna. Instalacja CISS zajmie ci około dziesięciu minut. Sam proces druku z CISS odbywa się za pomocą ciśnienia, to właśnie ono pomaga przetransmitować tusz z pojemników do kartridże. Wygoda przezroczystych rezerwuarów polega na tym, że będziesz wiedzieć kiedy trzeba dolać tusz. Kiedy kończy się tusz w jednym z pojemników, nie musisz zmieniać całego instrumentu, wystarczy dolać go do potrzebnego pojemnika.

Zalety

Alternatywny druk z instrumentem CISS pomoże ci zaoszczędzić mnóstwo pieniądze. W domu czy biurze system jest niezbędny dla taniego i wysokojakościowego druku tekstu, zdjęć, druku na płytach CD/DVD, na rożnych plastykowych materiałach, na kopertach, odzieży, etc. Instrument jest wielofunkcyjny, przez co zapomnisz o drogim wymienianiu kartridże. Firma INKSYSTEM udowodniła swoją wysoką jakość w wielu krajach na całym świecie.

CISS do HP Inkjet 1100 możesz kupić już w tej chwili w sklepie internetowym INKSYSTEM. Nasi konsultanci nadarzą ich usługi, w razie dodatkowych pytań odnośnie tego czy innego towaru.

 

Ilość kolorów w CISS do HP Business Inkjet 1100
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Business Inkjet 1100:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj