System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet F380

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

Jedną z najbardziej powszechnych cech nowoczesnego druku jest oszczędzanie. Większość z użytkowników już docenili potęgę i wygodę którą dają wkłady wielokrotnego użytku. Na przykład, CISS od międzynarodowej firmy INKSYSTEM, łączy w sobie wieloletnie doświadczenie i doskonałą wydajność, co daje duże oszczędności. Dzięki swoim niesamowitym korzyścią urządzenie CISS jest bardzo popularne wśród właścicieli sklepów fotograficznych, pracowników różnych firm i urzędów.

Zamówić system możesz już w tej chwili w sklepie INKSYSYTEM

Jak działa

CISS do HP Deskjet f380 dostarcza farby z zewnętrznych kontenerów przez cienkie wężyki do kartridże. Konstrukcja systemu opiera się na zasadzie naczyń Mariotte, co zapewnia stałe ciśnienie w systemie drukowania. W rezultatem jest bezbłędny i wysokojakościowy druk. Dodatkowym atutem jest to, że kontenery z tuszem do drukowania mają pojemność prawie pół litra. System można doładować nawet nie otwierając go, tylko uzupełniając farbę w zewnętrznym pojemniku. Przy tym jest łatwo kontrolować ilość tuszu w pojemnikach.

Jak wygląda<>/h2

Instrument składa się z czterech pojemników, rureczek dla przelewania tuszu i kartridże, wyprodukowanych z tych samych materiałów co standardowe. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet F380
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet F380:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj