System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet F350

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa CISS

Główny cel instrumentu to przekazać farbę do drukującej głowicy, a później na papier, dla tego w trakcie działania instrument ciągle transmituje farbę, która się znajduje w pojemnikach, przez wężyki do wkładów. Jak tylko tusz dostaje się do wkładów drukarka zaczyna robić swoją zwykłą robotę. W tym procesie bardzo ważna jest hermetyzacja systemu dlatego, że to powoduje ciśnienie, które pomaga przekazywać tusz.

Wygląd instrumentu

System dzieli się na cztery małe pojemniki na tusz. Do pojemników są podłączone rureczki, dla transmitowania tuszu. Po drugiej stronie rureczek znajdują się wkłady z czipami.Urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca, ponieważ jest bardzo małe.

Zalety które posiada

CISS do HP Deskjet f350 ma sporo zalet, można przez bardzo długi czas wymieniać wszystkie, ale ponieważ mamy świadomość tego, że nie masz w swoim posiadaniu tak dużo czasu, dla tego powiemy tylko o najbardziej ważnych. System CISS to w pierwszej kolejności ogromne oszczędności czasu i pieniądze. Już więcej nie będziesz musiał ciągle zmieniać wkłady, wystarczy tylko dolać potrzebną farbę do jednego z zbiorniczków. Pojemność pojemniczków CISS jest o wiele większa od standardowych wkładów. Za jednym dolewaniem zmożesz wywołać ponad 2000 kopij. Z tym sprzętem wartość druku zmniejszy się nawet do 90%.

Bardzo ważnym faktem jest to, że urządzenie można kupić już w tej chwili, i nie trzeba wstawać z wygodnego miejsca. Złóż zamówienie w sklepie internetowym INKSYSTEM i zaoszczędzaj już od teraz. W razie dodatkowych pytań dotyczących ten towar, lub każdy inny poproś naszych konsultantów o pomoc.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet F350
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet F350:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj