System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet F340

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa

System bezbłędnie zastępuje zwykłe kartridże do drukarek. Podczas druku tusze przechodzą z zewnętrznych pojemników do wkładów, a następnie już przez zwykły proces druku dostają się na papier lub każdy inny materiał przeznaczony dla druku. System jest bardzo wytrwały i pracuje beż zarzutów, za jednym podejściem pozwala wydrukować ponad dwa tysiąca kolorowych zdjęć i/lub obrazków.

Zalety CISS do HP Deskjet f340

Od chwili posiadania systemu zapomnisz o gigantycznych wydatkach na druk. Urządzenie zwiększy twoje oszczędności nawet do dziewięćdziesięciu procent, wszystko zależy od atramentu który wybierzesz, ponieważ wybór atramentu różni się ceną i jakością. Często wymienianie zwykłych kartridże chwile trwa, przede wszystkim dla tego, że je trzeba najpierw kupić, a później dopiero zainstalować, z CISS zapomnisz o tym żeby to udowodnić pokażemy ci trzy dowody. Pierwszy - pojemniki mieszczą w sobie znacznie więcej tuszu czym zwykłe kartridże. Drugi - jak kończy się tusz go trzeba porostu dolać do pojemnika, co wcale nie zajmuje dużo czasu. I w końcu trzeci powód - jak kończy się jeden kolor, drukarka nadal będzie działać i nie ma potrzeby zmieniać całości.

Zamówić instrument można już w tej chwili w internetowym sklepie INKSYSTEM. W razie pytań dotyczących urządzenie lub każdy inny towar w naszym sklepie, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Wygląd

Cztery nieduże pojemniki połączone między sobą, do pojemników podłączone rury i kartridże. Część z kartridżami jest niewidoczna, gdyż znajduje się w drukarce. Pojemniki i rury są przezroczyste, przez co zawsze wiesz kiedy trzeba dolać farbę.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet F340
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet F340:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj