System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet F335

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zalety

CISS do HP Deskjet f335 to niezawodny instrument który przede wszystkim widocznie obniży twoje wydatki na druk i sprawi, że ten cały ten proces będzie o wiele przyjemnym i łatwiejszym. Oszczędności sięgną nawet do 90%, to głównie zależny od farby którą wybierzesz dla druku, różnią się farby jakością i ceną, również możesz dopasować do swoich potrzeb wielkość buteleczki z farbą. Urządzenie niezawodnie sprawdza się w domu i w biurze. Jeżeli wybierzesz urządzenie dla druku w domu, to możesz być pewny, że z narzędzia będą mogły korzystać nawet dzieci, ponieważ system jest bardzo stabilny i hermetyczny nie musisz się bać że dzieciaki rozleją farbę i zrobią bałagan. W biurze instrument wygra przede wszystkim tym, że zaoszczędza czas, który bywa bardzo ważny. Jednej buteleczki z farbą straczy na ponad 2000 kopij z kolorowymi obrazkami i zdjęciami. Będziesz bardzo zaskoczony jakością druku, iż ona wcale nie odstępuje od tej, którą dostajesz z standardowymi wkładami.

Zostać szczęśliwym właścicielem instrumentu możesz już w tej chwili, nawet jak znajdujesz się w najbardziej oddalonych zakątkach Polski. Złóż zamówienie w sklepie internetowym INKSYSTEM.

Wygląd

System składa się z trzech malutkich części: wkładów z czipami, rureczek i konstrukcji z pojemnikami.

Jak działa

Sprzęt jest hermetycznie zamknięty, co stwarza ciśnienie, które pomaga transmitować farbę z zbiorników przez wężyki do drukującej głowicy.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet F335
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet F335:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj