System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet F325

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

CISS - co to jest i jakie Zalety posiada

System CISS jest zewnętrznym zasilaczem drukarki w atrament, który jest bardzo dobrą alternatywą standardowym wkładom do drukarek. CISS do HP Deskjet f325 pozwoli ci bardzo tanio drukować, gdyż oszczędności z CISS wynoszą nawet do 90%. Często klienci mają obawy, że pojemnik może przewrócić się i zrobić bałagan, o tym możesz zapomnieć, gdyż pojemniczki są hermetyczne. Wkłady CISS zrobione z identycznych materiałów co standardowe wkłady, przez co urządzenie jest bardzo kompatybilne z drukującym instrumentem. Urządzenie może być użyte zarówno jak dla domowego druku tak i dla profesjonalnego. Właściciel CISS już nie będzie musiał co jakiś czas kupować nowe wkłady, co daje możliwość zaoszczędzenia nie tylko pieniądze, ale zarówno i czasu.

Zostań właścicielem CISS już w tej chwili i zaoszczędzaj już dziś. Instrument możesz zamówić w sklepie internetowym INKSYSTEM, na dodatek do CISS polecamy zaopatrzyć się w tusze do druku.

Jak działa

Tusz jest ciągle przelewany z zbiorników do drukującej głowicy i następnie dostaje się na papier. W całym tym procesie są bardzo ważne wężyki, które przelewają tusz i ciśnienie, które robi ten cały proces możliwym.

Jak wygląda

System CISS to cztery przezroczyste pojemniki, które tworzą jednolitą konstrukcje. Do pojemników są podłączone cienkie rureczki, z pomocą których atrament będzie transmitowany do kartridże.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet F325
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet F325:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj