System Stałego Zasilania Atramentem CISS do HP Deskjet F310

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
134.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Czym jet CISS i jego główne Zalety

Urządzenie CISS to zewnętrzny pojemnik na tusz, który bezbłędnie zastępuje standardowe kartridże. CISS do HP Deskjet f310 daje ci przede wszystkim możliwość taniego druku, gdyż ekonomia z CISS wynosi nawet 90%. Często ludzie mają obawy w rodzaju, co jeżeli pojemnik się przewróci i tusz się rozleje i stworzy niesamowity bałagan, o tej obawie możesz zapomnieć, ponieważ pojemniki są hermetycznie zamknięte. Kartridże CISS zostały wyprodukowane z tego samego materiału co standardowe kartridże, przez co urządzenie jest bardzo kompatybilne z drukarką. Nie ma możliwości resetowania standardowych kartridże, kartridże CISS mają specjalny przycisk, który pozwala je zresetować w razie potrzeby. System może być użyty zarówno jak dla profesjonalnego druku tak i dla domowego. Posiadacz CISS już nie będzie musiał co jakiś czas kupować nowe kartridże.

Zamów CISS już w tej chwili w sklepie INKSYSTEM i zacznij korzystać z wszystkich wygód, które zapewni ci CISS, już od teraz.

Jak działa

Atrament jest ciągle przekazywany z pojemników do głowicy drukującej i następnie trafia na papier. W tym procesie zarówno biorą udział silikonowe wężyki i cieśninie.

Jak wygląda

CISS to jednolita konstrukcja, która jest podzielona na cztery przezroczyste pojemniczki. Pojemniczki i katedrze są połączone za pomocą rureczek.

Ilość kolorów w CISS do HP Deskjet F310
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do HP Deskjet F310:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdj?ciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Państwo mogą wybrać napełniony tuszami system stałego zasilania podczas zamówienia, bądź zamówić komplet tuszy z poleconych towarów na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj